dr n. med. Michał Samberger

Najlepszy lekarz z jakim mialam stycznosc w Polsce oraz Londynie. Umozliwia kontakt emailowy, jest rowniez dostepny telefonicznie. Jedyny jakiego bym polecila, wspaniala opieka oraz porada. Sugerowal badania poprzez szybki kontakt emailowy bez dodatkowych naciagniec na kosztowne wizyty.

Trafiłam do Pana doktora przypadkowo (szukałam opinii w necie na forach-to był dobry pomysł),Całą 3 ciążę chodziłam do niego do sanitasu na fundusz,polecam!Zamierzam dalej korzystać z jego usług i polecać niezdecydowanym pacjentkom.

Byłam u doktora już jakiś czas temu. Zrobił mi podstawowe badania, jednak był bardzo profesjonalny. Oprócz tego bardzo miła rozmowa i dobre podejście do pacjentki. Lekarz godny polecenia.

od 5 lat staramy sie o dzidziusia.lekarzy,specjalistow,klinik zaliczylismy juz wiele.co jeden lekarz to madrzejszy od drugiego.u wiekszosci liczy sie tylko kasa i kasa.wiekszosc wynikow robiona na moja prosbe.dopiero ten lekarz po wynikach,badaniach i wizytach,ktore nie trwaja 5 minut przywrocilnadzieje.zobaczymy co z tego bedzie,ale bardzo polecam tego lekarza:))

Kompetentny, uprzejmy i słuchający pacjenta Lekarz. Wizyta trwa tyle ile Pacjent potrzebuje, nie ważne czy jest ktoś oczekujący za drzwiami. Zdecydowanie godny polecenia.

w moim przypadku dobrze wydane pieniądze

w moim przypadku dobrze wydane pieniądze

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Lublinie! Miły, sympatyczny, cierpliwy i baaardzo delikatny. Profesjonalista w 100%!!! Polecam wszystkim kobietom !!