Ginekolog Położnik Lublin

Lublin Ginekolog położnik dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Pani Doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, który dba o swojego pacjenta, nie odmawia pomocy. Profesjonalizm i życzliwość to główne atuty.
Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Halina Proll

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Mam bardzo mieszane uczucia względem Pani doktor, u której byłam na kilku wizytach w przeciągu około roku. Poszłam na pierwszą wizytę z infekcją, otrzymałam leczenie, a przy okazji dostałam propozycję wyleczenia nadżerki, którą poprzednia lekarka zbagatelizowała. Umówiłam się na zabieg. Wszystko było ok, Pani doktor raz nawet przyjechała specjalnie dla mnie do gabinetu na Lipowej. To, że zabieg wymrażania został wykonany prawidłowo, potwierdził lekarz, do którego chodzę obecnie. Po tym ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik

Chrobrego 15
Lublin

Jestem pacjentką dr Janczarka od 5-6 lat. Pierwszy raz zaprowadziła mnie do doktora moja mama, która również była jego pacjentką. Chodzę do niego prywatnie.
Wiele mu zawdzięczam. Będzie to ocena, poprzez przytoczenie zdarzeń. Zaczynając od poczatku:
- Mieliśmy w planach badania (chyba cytologia) ale doktor przystępując do badania zauważył, że mam infekcje. Przypisał mi leki, kazał wrócić jak je wybiorę i nie wziął ani grosza za wizyte.
- Przy ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Gustaw Chołubek

im. Wyszyńskiego
al. Kraśnickie
Lublin

Pan dr jest bardzo kompetentnym i miłym człowiekiem, który wszystko tłumaczy. Wcześniej błądziłam po lekarkach, które robiły problem z wypisaniem antykoncepcji i były opryskliwe. W tym przypadku spotkałam się z uprzejmością i szczegółowym wyjasnieniem każdej kwesti. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki tabletkom pożegnałam się z uciążliwymi miesiączkami, pms-em i bólami głowy z tego tytułu. Ogólne badania kontrolne również precyzyjnie wyjaśniane, wszystko bez pośpiechu. Jestem bardzo zadowolona
i z czystym ...

dr n. med. Michał Bogusiewicz

Lublin

Dr. Michał Bogusiewicz jest wspaniałym lekarzem ! Prowadzi moja ciąże , jestem bardzo zadowolona ! Nie zamieniłabym go na innego lekarza ! W pełni mu ufam , jest zawsze pod telefonem nie ważne co by się działo !
Cudowny człowiek , lekarz , zawsze wysłucha i da konkretna odpowiedz , dba o pacjentkę jak tylko może !
Z całego serca polecam !

dr n. med. Sławomir Woźniak

Sawy
Lublin

Zdecydowanie polecam Pana Docenta!
Ogromne doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że czułam się w końcu pewna wyboru ginekologa. Docent wytłumaczył mi dokładnie na czym polega moje schorzenie i z czym jest ono związane, a co najważniejsze na kolejnych wizytach sprawił, że dziś nie odczuwam już bólu podczas stosunku. Obecnie objawy typowe dla kobiet w moim wieku przestały mi towarzyszyć, a sprawy łóżkowe znowu stały się przyjemnością.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie ...

dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Popiełuszki 20
Lublin

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można ...

lekarz Wojciech Gąsior

Ginekolog położnik, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam ...
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Jacek Banaś

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Dzisiaj byłam na wizycie u Pana doktora. Nie ukrywam, że po przeczytaniu komentarzy szłam trochę przerażona. Jednak jestem bardzo mile zaskoczona. Lekarz był uprzejmy, wysłuchał wszystkiego, co chciałam powiedzieć. Zaproponował leczenie, którego się spodziewałam i oczekiwałam (konsultowałam się wcześniej z lekarzami innych specjalności). Przy okazji badania zrobił USG i cytologię. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Magdalena

Ginekolodzy położnicy w Lublinie