Ginekolog Położnik Lublin

Lublin Ginekolog położnik dr n. med. Barbara Kułak

dr n. med. Barbara Kułak

Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Pani Doktor jest przede wszystkim wybitnym specjalistą, który dba o swojego pacjenta, nie odmawia pomocy. Profesjonalizm i życzliwość to główne atuty.
Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik

Chrobrego 15
Lublin

Jestem pacjentką dr Janczarka od 5-6 lat. Pierwszy raz zaprowadziła mnie do doktora moja mama, która również była jego pacjentką. Chodzę do niego prywatnie.
Wiele mu zawdzięczam. Będzie to ocena, poprzez przytoczenie zdarzeń. Zaczynając od poczatku:
- Mieliśmy w planach badania (chyba cytologia) ale doktor przystępując do badania zauważył, że mam infekcje. Przypisał mi leki, kazał wrócić jak je wybiorę i nie wziął ani grosza za wizyte.
- Przy ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Michał Bogusiewicz

Lublin

Dr. Michał Bogusiewicz jest wspaniałym lekarzem ! Prowadzi moja ciąże , jestem bardzo zadowolona ! Nie zamieniłabym go na innego lekarza ! W pełni mu ufam , jest zawsze pod telefonem nie ważne co by się działo !
Cudowny człowiek , lekarz , zawsze wysłucha i da konkretna odpowiedz , dba o pacjentkę jak tylko może !
Z całego serca polecam !

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie ...

lekarz Gustaw Chołubek

im. Wyszyńskiego
al. Kraśnickie
Lublin

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i rzetelny w tym co robi, od progu drzwi atmosfera jest bardzo miła, nie da się wyjść bez uśmiechu na twarzy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Popiełuszki 20
Lublin

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można ...

lekarz Wojciech Gąsior

Ginekolog położnik, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam ...
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Jacek Banaś

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!
Opinia dodana przez: Magda

Marek Miturski

Niepodległości 30/16
20-246 Lublin

Doktor od dziewięciu miesięcy prowadzi moją ciążę. Jest bardzo dobrym specjalistą, przyjemnym w kontaktach, ma doskonałą opinię wśród kolegów po fachu i położnych, z którymi rozmawiałam. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego, poleciłam go też mojej mamie i siostrze, stał się więc naszym "lekarzem rodzinnym" :-). Zawsze informuje mnie, co robi, co się z czym wiąże, nigdy nie było między nami problemów komunikacyjnych. Każda wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze, ...
Opinia dodana przez: Mama M

dr hab. n. med. Grzegorz Polak

Zana 56 lok. 17
20-601 Lublin

Kompetencje:
- precyzyjnie diagnozuje schorzenia,
- posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa,
- rzetelnie planuje terapię,
- profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
Tłumaczenie choroby i leczenia:
- tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób,
- wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia,
- proponując określony rodzaj terapii uzasadnia własne stanowisko w tej sprawie oraz wyjaśnia dlaczego należy zrezygnować z innych sposobów leczenia.
Kompleksowość podejścia:
- doktor Grzegorz ...