Audiolog Inowrocław

Protetyk Słuchu Maciej Kasperkowiak
Szeroka 1, gabinet 104
88-100 Inowrocław

Pan Maciej jest przede wszystkim bardzo kompetentny - już po pierwszej wizycie widać, że zależy mu na dobru i zadowoleniu pacjenta, a nie na wciśnięciu na siłę aparatu i to najdroższego. Pełen profesjonalizm. Ponadto jest sympatyczny i ma ludzkie podejście. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Agata DG

dr n. med. Zyta Szumlańska

Alergolog, Audiolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Danuta Żabicka

Audiolog, Foniatra

al. Niepodległości 59
Inowrocław

W mojej opinii dobry lekarz. Zaangażowana i poświęca wiele czasu nad chorym. Nastawiona pozytywnie.