Audiolog Łódź

Audiolog, Foniatra

Gabinet Foniatryczny i Laryngologiczny
Narutowicza 116A
90-145 Śródmieście, Łódź

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Audiolog, Laryngolog dziecięcy

zmarł
Legnicka 24a
94-234 Łódź

Pani doktor leczyła moja córkę jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu miała w wieku 3 lat pełen profesjonalizm moge każdemu polecić...dziekujemy Nina bardzo dobrze wspomina pobyt w szpitalu

Chałubińskiego 43
92-109 Łódź