lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

2,2
2,3
2,3
2,2

Bardzo miła i według mnie kompetentna Pani dr. Wcześniej byłam z synkiem u innego laryngologa i powiedział że wszystko jest wporzadku ,a Pani dr. Od razu powiedziała co jest nie tak i skierowała na kolejne badania do siebie. Badanie przeprowadziła delikatnie i nie naciskała kiedy dziecko nie chciało współpracować. Aby każdy lekarz miał takie podejście do dzieci to świat byłby piękniejszy.

Pani dr leczyła mojego syna przez jakiś czas. Dzięki podjętemu leczeniu uniknęliśmy podcinania migdałków. Wizyty były rzeczowe i konkretne. Mój syn nie narzekał na aparycje pani dr a dla mnie najważniejsze były kompetencje. Chodziliśmy na wizyty na NFZ. Informacje przekazywane w czasie wizyty i odpowiedzi na zadane pytania były wyczerpujące. Nie oczekuje fajerwerków podczas wizyt u lekarza z samą sobą ani z dziećmi, dlatego to co najważniejsze, czyli wiedza i kompetencja pani dr zasługuje wg mnie na wysoka ocenę.

Miałam okazję poznać panią doktor w szpitalu na ostrym dyżurze laryngologicznym w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia,czas oczekiwania na przyjście Pani doktor to około 1godziny, po za tym dziecko zbadane leki zapisane ,ale niestety źle wypisana recepta leki 100% płatne, brak numeru PESEL na recepcie, pani w aptece sugerowała powrót do szpitala i poprawę recepty ,ale ponowne oczekiwanie na panią doktor i koszt taksówki byłby mniej opłacalny. Dlatego zawsze sugeruje sprawdzić receptę.

Pani doktor leczyła moja córkę jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu miała w wieku 3 lat pełen profesjonalizm moge każdemu polecić...dziekujemy Nina bardzo dobrze wspomina pobyt w szpitalu

W życiu nie spotkałam się z takim chamstwo ze strony lekarza. Doktor odmówiła mi konsultacji dla dziecka, bo leczony jest bezskutecznie gdzie indziej. Powiedziała wprost, że nie będzie podważala opinii innego lekarza i nie ważne jest to, że moje dziecko nie słyszy i czy słyszało będzie... Stanowczo nie polecam!

Pani "doktor" sprawia wrażenie jakby z wielką łaską przyjmowała pacjenta. Jest lakoniczna w wypowiedziach, nie tłumaczy jak leczyć, badanie ogranicza do minimum. Bardzo niemiła, niecierpliwa. Wizyta w gabinecie trwała ok 2 minut (zapalenie ucha). Generalnie nie tylko nie polecam a raczej odradzam jakikolwiek kontakt (szczególnie z dzieckiem).

Chińska. Tak jak piszecie przyjmuje z łaski. Powinna konie leczyć nie dzieci. Zero delikatności. Nie polecam.

Najgorszy lekarz dziecięcy z jakim miałam do czynienia. Niemiła,robi łaskę że w ogóle zbada dziecko. Jednym słowem mówiąc brak kompetencji do pracy z dziecmi. Z szczerych chęci NIE POLECAM tej Pani.

Najgorszy lekarz dziecięcy z jakim miałam do czynienia.
Niemiła,robi łaskę że w ogóle zbada dziecko.
Jednym słowem mówiąc brak kompetencji do pracy z dziecmi.
Z szczerych chęci NIE POLECAM tej Pani.

pani doktor może już iść na emeryturę to nie jest lekarz który powinien przyjmować dzieci omijać szerokim łukiem :) nie polecam

Pani doktor opieprzyła mnie, że zawracam jej głowę przychodząc z ośmimiesięcznym niemowlęciem, któremu coś leci z ucha. Przede mną przez godzinę przyjmowała jakiegoś starszego pana, choć była to doraźna laryngologia dziecięca. W końcu okazało się, że to nic poważnego, więc pani doktor zaordynowała steryd, którego mojemu dziecku nie podam. Pani była chamska, podczas wizyty bardziej absorbowało ją, jak poprawnie wyjąć ręczniczki papierowe z podajnika, więc urządziła lekcję poglądową pielęgniarce. Żenada.