lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog, Audiolog, Laryngolog dziecięcy

2,4
1,8

Chińska. Tak jak piszecie przyjmuje z łaski. Powinna konie leczyć nie dzieci. Zero delikatności. Nie polecam.

W życiu nie spotkałam się z takim chamstwo ze strony lekarza. Doktor odmówiła mi konsultacji dla dziecka, bo leczony jest bezskutecznie gdzie indziej. Powiedziała wprost, że nie będzie podważala opinii innego lekarza i nie ważne jest to, że moje dziecko nie słyszy i czy słyszało będzie... Stanowczo nie polecam!

pani doktor może już iść na emeryturę to nie jest lekarz który powinien przyjmować dzieci omijać szerokim łukiem :) nie polecam

Pani "doktor" sprawia wrażenie jakby z wielką łaską przyjmowała pacjenta. Jest lakoniczna w wypowiedziach, nie tłumaczy jak leczyć, badanie ogranicza do minimum. Bardzo niemiła, niecierpliwa. Wizyta w gabinecie trwała ok 2 minut (zapalenie ucha). Generalnie nie tylko nie polecam a raczej odradzam jakikolwiek kontakt (szczególnie z dzieckiem).

Najgorszy lekarz dziecięcy z jakim miałam do czynienia. Niemiła,robi łaskę że w ogóle zbada dziecko. Jednym słowem mówiąc brak kompetencji do pracy z dziecmi. Z szczerych chęci NIE POLECAM tej Pani.

Najgorszy lekarz dziecięcy z jakim miałam do czynienia.
Niemiła,robi łaskę że w ogóle zbada dziecko.
Jednym słowem mówiąc brak kompetencji do pracy z dziecmi.
Z szczerych chęci NIE POLECAM tej Pani.

Pani doktor opieprzyła mnie, że zawracam jej głowę przychodząc z ośmimiesięcznym niemowlęciem, któremu coś leci z ucha. Przede mną przez godzinę przyjmowała jakiegoś starszego pana, choć była to doraźna laryngologia dziecięca. W końcu okazało się, że to nic poważnego, więc pani doktor zaordynowała steryd, którego mojemu dziecku nie podam. Pani była chamska, podczas wizyty bardziej absorbowało ją, jak poprawnie wyjąć ręczniczki papierowe z podajnika, więc urządziła lekcję poglądową pielęgniarce. Żenada.

Bardzo niemiła i niesympatyczna, szczególnie w kontaktach z dziećmi, nie tłumaczy, nie objaśnia jak leczyć, przyjmuje z łaski. Szczerze odradzam!

brak słów konie niech leczy a nie dzieci !!!!

brak słów konie niech leczy a nie dzieci !!!!

Bardzo dobry lekarz.Dzieci lubia pania doktor.Pani doktor jest bardzo wyrozumiala i cierpliwa.