Laryngolog Łódź

Laryngolog Łódź dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.

Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Ewa
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Medycyna estetyczna, Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula

Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

Przychodnia
Piotrkowska 5
90-406 Łódź

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3).
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła.

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3).
Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego chcieć więcej?

Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Ola

ICZMP w Łodzi

Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Opinia dodana przez: Aleksandra

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze przy nim czułam się bezpieczna a na dodatek kochał wszystkie dzieci mogę z ręką na sercu powiedzieć że to był drugi Korczak, widać było jak bardzo pragnął aby wszystkie dzieci były zdrowe i wesołe nie mam uznania dla tego człowieka bardzo się spłakałam jak dowiedziałam się o jego śmierci, pokój jego duszy

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Gabinet Foniatryczny i Laryngologiczny
Narutowicza 116A
90-145 Śródmieście, Łódź

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

dr n. med. Wojciech Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Małgorzata Kaczmarek

Rehabilitant, Okulista