Laryngolog Łódź

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
Łódź Laryngolog lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !
Opinia dodana przez: Jula

dr n. med. Magdalena Łapienis

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61
94-054 Łódź

Jesteśmy już kilka m-cy po operacji u dr Łapienis. Nasz syn ma alergie pokarmowe. Miał kiedyś jeden zabieg usunięcia migdałków, ale po ok 2 latach jeden z migdałków trochę odrósł i wróciły objawy - ciągły lejący się katar, chrząkanie, smaranie cały dzień itd. Pierwsze spotkanie z Panią Dr nie zrobiło na nas dobrego wrażenia, bo Pani Dr jakby od razu bardzo nalegała na zabieg. To nas trochę zaniepokoiło, skonsultowaliśmy jeszcze ...
Opinia dodana przez: MACIEJ

dr n. med. Jerzy Zbrzezny

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Myślę, że jest to dobry fachowiec, choć może ma specyficzne poczucie humoru. Moja wizyta trwała krótko (zgłaszałem oczopląs i zaburzenia równowagi), pan doktor od razu wypisał skierowanie na badania błędnika (podobno wykonuje się to w warunkach szpitalnych, więc dostałem skierowanie do szpitala). Było: "chcesz pan? Masz pan" ;-). Przede mną była jakaś pani z dziećmi. I chociaż siedziałem wtedy na zewnątrz, muszę powiedzieć, że pan dr chyba ma podejście do ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Zbigniew Kozłowski

Prywatny Gabinet Laryngologiczny dr n.med. Zbigniew Kozłowski
ul. Kopernika 62 lok.4
90-553 Łódź

Wybitny lekarz ,prawdziwy lekarz,specjalista w każdym calu! Wyjątkowy. Jesteśmy wdzięczni . Proszę o siebie dbać Doktorze.

dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

ICZMP w Łodzi

Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Czesław Bajer

Przychodnia Malinowa
ul. Kilińskiego 21
90-205 Śródmieście, Łódź

wizyta już od 100
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek trafię na tak empatycznego lekarza jak Pan doktor. Dziecko dokładnie przebadane na wszystkie strony;) Podejście do niemowlaka na szostke. Który lekarz bawi się z dzieckiem w akuku lub robi papa? ;) 🤭 polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

Pływacka 50
94-127 Łódź

Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog, Audiolog

zmarł
Legnicka 24a
94-234 Łódź

Bardzo miła i według mnie kompetentna Pani dr. Wcześniej byłam z synkiem u innego laryngologa i powiedział że wszystko jest wporzadku ,a Pani dr. Od razu powiedziała co jest nie tak i skierowała na kolejne badania do siebie. Badanie przeprowadziła delikatnie i nie naciskała kiedy dziecko nie chciało współpracować. Aby każdy lekarz miał takie podejście do dzieci to świat byłby piękniejszy.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Krzysztof Trzcinski

Cegielniana 15
Łódź

Dołączam się do wszystkich negatywnych opinii o doktorze, jestem zażenowana sytuacja, która nas spotkała, umówiony termin zabiegu usunięcia migdała został przełożony na 4 dni przed bez żadnego uzasadnienia, po próbach dowiedzenia się otrzymałam od doktora informacje „takie mamy możliwości”. Nikt nie był w stanie jasno określić co się wydarzyło, byłam zbulwersowana o czym poinformowałam personel, który ze mną rozmawiał przez telefon. Zabieg został wykonany dwa tygodnie później, w szpitalu z ...
Opinia dodana przez: D.S

Laryngolodzy w Łodzi