Maria Hanke

Laryngolog

W 100 procentach polecam Panią Dr byliśmy na wizycie na NFZ a czułam się jak na wizycie prywatnej . Ma super podejście do dzieci . Pacjentowi poświęca dużo czasu .

Badanie dwulatka w oka mgnieniu. Nic nie zostało wyjaśnione. Dziecko dostalo leki sterydowe i ostrzeżenie, ze jak się nie poprawi to będzie zabieg. Ponieważ brzmiało to bardzo groźnie postanowiłem skonsultować u innego lekarza, który odrzucił diagnozę całkowicie i kazał odstawić wszystkie 3 zapisane leki.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Rzeczywiście jest tak, że Pani dr jest zwolennikiem usuwania migdałów. Natomiast ostateczną decyzję pozostawia zawsze rodzicom. My zdecydowaliśmy się na leczenie farmakologiczne i Pani doktor jak najbardziej podjęła się takiego leczenia i była dla nas przez cały okres bardzo miła, poświęcała nam dużo czasu i zawsze bardzo dokładnie badała naszego syna, tłumacząc nam wszystko o co pytaliśmy. Koniec końcem i tak po 3 latach leczenia zdecydowaliśmy się na zabieg, w którym Pani doktor bardzo pomogła. Dziś nie mamy już żadnych problemów z migdałami a ja mimo, że byłam przeciwniczką wycinania migdałów wiem już, że wcześniej czy później i tak trzeba to zrobić bo leczenie farmakologiczne niestety nie jest trwałe i trzeba je ciągle powtarzać a problemy z migdałami powodują również inne schorzenia...

Niestety ja się zawiodłam i to bardzo. Mieliśmy jednorazowy kontakt z Panią doktor i o jeden za dużo. Podjęła decyzje o usunięciu trzeciego migdała u dwulatka - i tu ciekawostka bez oglądania go. Wszysko odbyło się na zasadzie wywiadu ze mną. Diagnoza - wytnijmy i będzie spokój. Wizyta błyskawiczna 3 min. Wstyd tym bardziej,że pacjentami są małe dzieci! Na szczęście trafiliśmy na innego kompetentnego lekarza dzięki, któremu od dawna mamy spokój z problemami gardłowymi bez niepotrzebnej interwencji chirurgicznej.

zdecydowanie polecam panią doktor wszystkim zatroskanym o słuch swojego dziecka rodzicom.już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę.nieunikniony był zabieg usunięcia migdałka i usunięcie płynu z uszu,który powodował u naszego 7-letniego syna niedosłuch.już dzień po zabiegu,który wykonała mogliśmy wrócić do domu,syn natychmiast po zabiegu odzyskał słuch.to super lekarz,profesjonalna,bardzo konkretna i miła.jeszcze raz dziękujemy pani doktor.szczęśliwi rodzice.

POLECAM PANIĄ DOKTOR . PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY SYN BARDZO POLUBIŁ PANIA DOKTOR MIMO CIĄGŁYCH BADAŃ NO I W KOŃCU OPERACJI . TRAFNA DIAGNOZA POLECAM