Filtruj terminy

Laryngolog Dziecięcy Łódź

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

ICZMP w Łodzi

Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)
Opinia dodana przez: Aleksandra

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze ...

lekarz Tomasz Skierski

Laryngolog dziecięcy, Internista

Potulna 3
93-319 Łódź

wyleczył moje chore zatoki,a syna uchronił przed utratą słuchu poprzez wycięcie 3-migdałka,bo my rodzice nie byliśmy zdecydowani

TOP - MED
Snycerska 5
Łódź

Generalnie bardzo miła Pani, wizyta równiez przebiegła miło. Jęli chodzi o leczenie to miałam dość skomplikowany przypadek dlatego ciężko mi powiedzieć czy to wina Pani doktor czy mojej choroby, ale niestety leczenie było dość długie i bolesne. Ale w sumie byłam zadowolona i przy nastepnej chorbie równiez trafie do Pani doktor.

lekarz Ewa Jaśkowiak-Jasińska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

zmarł
Legnicka 24a
94-234 Łódź

Pani doktor leczyła moja córkę jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu miała w wieku 3 lat pełen profesjonalizm moge każdemu polecić...dziekujemy Nina bardzo dobrze wspomina pobyt w szpitalu

dr hab. n. med. Anna Zakrzewska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Multi-Med Plus

Łódź

To prawda co pisze wiekszość przedmówców. Trafiłam z dzieckiem wieczorem na ostry dyżur z zapaleniem ucha. Pani doktor gdy zeszła do nas miała taką minę ,że wiedziałam już co się święci. potraktowała nas niemiło,była opryskliwa. jak widać im większe tytuły tym większe hamstwo. i jak my pacjenci możemy czuć się godnie. pani doktor pracuje w szpitalu dziecięcym ale chyba minęła się z powołaniem bo do dzieci serca brak.
Opinia dodana przez: Agata

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Tatrzańska 112
93-208 Łódź