Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Audiolog Opole

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN. Dziękuję Pani serdecznie mgr K.
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Jolanta Muszyńska-Chowaniec

Laryngolog, Audiolog

Kośnego 6
45-056 Opole

Wspaniała, kompetentna Pani doktor. Nie zbagatelizuje żadnej błachostki i zbada dokładnie. Odpowiada na każde pytanie i dobrze doradzi. Dziś ją poznałam na oddziale laryngologicznym w Opolu , badała 4 miesięcznego mojego synka.Bardzo empatyczna i uważam, że jest z powołania. Mało jest takich lekarzy. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Renata Cudejko

Otolaryngolog, Audiolog

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Wizyta przebiega szybko i lakonicznie. Pani doktor nie wnika w szczegóły, brak porządnego wywiadu lekarskiego. Szybka i pobieżna ocena badań. Nie polecam diagnoza zupełnie nie trafiona . Mam rzekome uszkodzenie ślimaka a okazało się, że to otoskleroza ślimakowa . Nie polecam stracony czas i pieniądze. Jedyny plus to panie z recepcji i pani badająca słuch, bardzo miłe i pomocne.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Aleksandra Hołubecka-Sak