Aurelia Jacolik

Pediatra

Po przejściach z innymi lekarzami, trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękuje, że stanęła na naszej drodze i prowadzi naszą córeczkę. Ufamy jej bezgranicznie, cokolwiek się dzieje, każda diagnoza jest trafna i leki odpowiednio dopasowane. Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc, nigdy nie odmawiam. Szczerze Polecama!

Doskonały i skuteczny lekarz. Leczy całą moją rodzinę. Zawsze: miła, uśmiechnięta, życzliwa i kompetentna. Serdecznie polecam usługi Pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Ma fantastyczne podejście do dzieci, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Zdecydowanie polecam!

pani doktor leczy trojke moich dzieci w tym corke bedaca wczesniakiem i zawsze moglam liczyc na jej pomoc czy to wczesnym rankiem czy pozna noca

bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor lubiana przez dzieci nie odmawia nigdy pomocy jeśli tylko jest dyspozycyjna bardzo dobry lekarz.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Konin"?

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43

Chopina 17c
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Powstańców Styczniowych 2/98
Konin
M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej