1,8

Wizyta u P. doktor to POMYŁKA. Wstyd, że osoba z takim wykształceniem i taką specjalizacją może być tak arogancka i bezczelna.Do pracy z dziećmi chorymi i ich rodzicami trzeba sporo cierpliwości i empatii, tu tego brak. Zostałam potraktowana jak zero, a chamsko-ironiczne teksty P.doktor były poniżej krytyki. Odradzam wizyty u tej kobiety i uważam, że jeśli chodzi o medycynę to owa pani jedynie nadaje się do pracy w prosektorium.

Pani doktor bardzo arogancka, nieuprzejma. Leżałam z synkiem przez tydzień czasu w szpitalu, więc nie jest to jednorazowa obserwacja. Pani doktor nie szanuje pacjenta ani rodzica, nie ma w ogóle podejścia do dzieci. Szok!! XXI wiek, a czułam się jak zło konieczne.

Wizyta w przychodni szpitalnej, w niedziele. Arogancka, brak zyczliwości i czlowieczenstwa potrzebnego pacjentowi. Bedac wdowa i majac depresje, moge byc nadwrazliwa i nadmiernie trzasc sie nad moimi dziecmi,tzn. przyjsc do poradni z blahym jak dla pani doktor przypadkiem, ale to nie powod aby na mnie krzyczec. Przez ten czas mozna bylo mnie uspokoic, ze nic sie nie dzieje, dalej stosowac leczenie, przyjsc do poradni za dwa dni. Mozna bylo spokojnie, mniej czasu by to zajęło.Nawet nie odpowiedziala na moje do widzenia, przykre to.

Nieuprzejma, niemiła, arogancka, nie potrafiąca wytłumaczyć na czym polega choroba. Odradzam wizyty, choć mozna do pani doktor trafic przez nieobecnosc innego lekarza :(((

Żenada, wiocha, szkoda gadać. Tyle mogę powiedzieć o tym lekarzu. Nie polecam nikomu, traktuje pacjentów z góry, nie ma podejścia do dziecka. Brak wiedzy i taktu.

WREDNA BABA!!! MIAŁAM OKAZJĘ ZOSTAĆ POTRAKTOWANA JAK ŚMIEĆ.JAKOŚ TO PRZEŁKNE ALE CO JEJ ZROBIŁ MÓJ SYNEK NA KTÓREGO TEŻ NAWRZESZCZAŁA.PO RAZ PIERWSZY W MOIM ŻYCIU SPOTKAŁO MNIE COŚ TAKIEGO!ODRADZAM SPOTKANIA Z TĄ OSOBĄ!!!!