Barbara AndrusikiewiczBarbara Andrusikiewicz - zdjęcie profilowe

Barbara Andrusikiewicz

Traumatolog, Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Certyfikowana terapeutka traumy SE- Practitioner Somatic Experiencing przez Trauma Institute USA oraz European Association of Somatic Experiencing (EASE) Europa (ID-No. PLPLUS19002)

Członek Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing PSSE (nr 52)

Terapeutka z bogatym doświadczeniem zawodowym szczególnie mocno osadzona w pracy w doświadczaniu ciała i kontaktowaniu się z istniejącymi w nim zapisami międzypokoleniowymi. Podczas sesji odwołująca się do doświadczania i kontaktowania się z przeżytymi lub przeżywanymi doświadczeniami. Specjalizuje się w terapii traumy

Barbara Andrusikiewicz jest dyplomowaną terapeutką ustawień systemowych, skończyła 3 letnią szkołę pod kierunkiem Heiko Hinrichsa obejmującą program I i II stopnia kształcenia (zgodnie ze standardami Niemieckiego Towarzystwa Rozwiązań Systemowych - IAG oraz DGfS).
Pracuje terapeutycznie na wielu poziomach wglądu opierając się na założeniach podejścia systemowego w odniesieniu do problemów i chorób oraz wszelkich zaburzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie oraz relacje.

Pracuje z dolegliwościami psychosomatycznymi i chorobowymi podejmując temat choroby w ujęciu psychobiologicznym, gdzie każda choroba pełni funkcję reprezentacji konkretnych konfliktów wewnętrznych.

"Wybrane przeze mnie metody pracy oparły się na poszukiwaniu poprawy poprzez skontaktowanie się z tym, co odbywa się w nas z poziomu ciała, odczuwania czy nawet pojawiającego się nagle lub istniejącego od zawsze napięcia. Wówczas możliwa jest transformacja tego co wpływa na nas negatywnie. Odbywa się ona za pomocą bardzo subtelnych działań, które podczas sesji terapeutycznej umożliwiają nawiązanie połączenia pomiędzy świadomością a reakcjami ciała przychodzącymi podczas bardzo delikatnego procesu podążania za odczuciami, jakie w nim, w kontekście konkretnego tematu/obrazu, odnajdujemy.
Cały proces jest delikatnym, podążającym za odczuciami ciała opisem drogi, jaką osoba pracująca podąża w swojej wewnętrznej wędrówce."

Nasze spotkanie trwa gozinę zegarową (60 min) W tym sesja około 50 minut. Pozostały czas przeznaczony jest na domknięcie spotkania.
Nie ma potrzeby spotykania się cześciej niż raz w miesiącu. Zazwyczaj proszę Państwa o trzy tygodnie przerwy między kolejnymi spotkaniami.