lekarz Barbara Bagińska-Bujas

Laryngolog

2,7

Miałam u Pani Doktor w sumie około 6 wizyt. Nie zleciła mi żadnych badań dodatkowych, które mi inni specjaliści w tej sprawie zlecili. Pani Doktor cały czas powtarzała ze jestem za młoda na tą diagnozę. Więc bardzo dziękuję za taką diagnozę ze strony lekarza, który już wie, że nic mi nie dolega pomimo, że mnie nie zbadał. A przepraszam zrobiła mi Pani Doktor badanie słuchu, które nie miało nic wspólnego z moimi dolegliwościami. Słuch mam w normie. Nie polecam.

niesympatyczna i niekompetentna pani doktor

niesympatyczna i niekompetentna pani doktor

Bardzo uprzejma osoba, z uśmiechem na twarzy i ze spokojem stoickim podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy (diagnoza i leczenie). Mimo publicznej wizyty jestem bardzo zadowolona,a wręcz pozytywnie zaskoczona lekarka podchodzi do pacjenta jak do człowieka (a to nie często się zdarza w obecnej służbie zdrowia), jest miła, sympatyczna, bardzo taktowna i wzbudza zaufanie. Bardzo gorąco polecam!!

Bardzo gorąco polecam!!