lekarz Barbara Bagińska

3,7

Dobrze wykonuje swą pracę jest miła i odpowiedzialna szacunek do pacjenta bardzo dobry lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz,kompetentny i cierpliwy.Wnikliwe podejście do pacjenta,trafne diagnozy. Bez problemu kieruje na dodatkowe badania i do specjalistów. Poza tym przemiła osoba:ciepła,empatyczna i uśmiechnięta. Szczerze polecam tego lekarza.

Bez problemu kieruje na dodatkowe badania i do specjalistów.
Poza tym przemiła osoba:ciepła,empatyczna i uśmiechnięta.
Szczerze polecam tego lekarza.

Podejście do pacjenta zerowe... Przychodzi osoba z poradni ambulatoryjnej ze wszystkimi wynikami, Pani ,doktor' nawet nie obejrzala wyników nie omówiła stanu pacjenta tylko od razu przeszła do adnotacji nie spojrzała swoim okiem na to wszystko każda informacje trzeba było wyciągać gdzie sama powinna powiedzieć co i jak. Wszystko w pośpiechu bo miała ,spoznienie' w przyjmowaniu pacjentow. Cóż liczy się ilość nie jakość Nie polecam