lekarz Barbara Bagińska

Nie miałem nieszczęścia znać gorszej osoby jako lekarza od tej Pani. Ponad rok temu pisałem pismo w imieniu koleżanki, która miała problem z prawym ramieniem i kręgosłupem. W piśmie do lekarki była prośba o skierowanie do szpitala z powodu bardzo złego samopoczucia i licznych dolegliwości jak właśnie ból prawego ramienia i stawu barkowego, ból kręgosłupa z promieniowaniem do lewej kończyny dolnej. Pani doktor odmówiła oświadczając, że "na rwę kulszową to ona do szpitala nie skierują, bo ją wyśmieją". Żadnego skierowania do specjalisty też nie wystawiła. Drogą okrężną (wiadomo - po ...

Drogą okrężną (wiadomo - po znajomościach) koleżanka dostała skierowania do trzech specjalistów. Pierwszy to ortopeda - diagnoza: podejrzenie o raka kości i konieczność wykonania scyntygrafii. Ponieważ koleżanka już nie chodziła z powodu bólu kręgosłupa, wystąpiła do Pani doktor o zlecenie na przewóz medyczny w pozycji leżącej. Nie dostała i z tego co wiem, przełożona czy kierownik przychodni powiedziała, że to nie taksówka.
Nawet nie poinformowano nas o możliwości załatwienia takiego transportu prywatnie.
W międzyczasie Pani doktor przysłała pielęgniarkę środowiskową, która na oficjalnej stronie pacjent.gov.pl napisała, że "pacjentka nie chce chodzić".
Tak więc z kolejnymi utrudnieniami stawianymi przez Panią doktor kolejne badania i diagnozy przeciągnęły się o prawie rok. A diagnoza to rak piersi z przerzutami do kości.
Do dziś Pani doktor nie przyszła do chorej. Ja również jestem pacjentem tej Pani. Ani razu nie miała zamiaru przyjść na wizyt e domową choć wie, że nie chodzę, że jestem na wózku.
Pani doktor nie zna przepisów o transporcie medycznym i nie wypełnia swoich obowiązków zgodnie z powinnością. Czy stawia trafne diagnozy? - tego nie wiem, bo jeśli nie bada, to i o diagnozę trudno.
Zmieńcie lekarza - nie warto ryzykować.

Ja muszę powiedzieć, że jak mam iść do pani doktor to zawsze nie ważne co by się działo idę szczęśliwa bo wiem jak świetnym lekarzem jest Pani doktor. Leki zawsze trafione, tak samo diagnozy. Bez problemu pomogła mi kiedy miałam problemy z zaladkiem, zaleciła potrzebne badania, dzięki temu spałam już spokojnie. Zawsze radosna i uśmiechnięta, mimo ogromu pacjentów. Zawsze wychodzę zadowolona. Pani doktor mnie nie zawiodła nigdy.

Dobrze wykonuje swą pracę jest miła i odpowiedzialna szacunek do pacjenta bardzo dobry lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz,kompetentny i cierpliwy.Wnikliwe podejście do pacjenta,trafne diagnozy. Bez problemu kieruje na dodatkowe badania i do specjalistów. Poza tym przemiła osoba:ciepła,empatyczna i uśmiechnięta. Szczerze polecam tego lekarza.

Bez problemu kieruje na dodatkowe badania i do specjalistów.
Poza tym przemiła osoba:ciepła,empatyczna i uśmiechnięta.
Szczerze polecam tego lekarza.

Podejście do pacjenta zerowe... Przychodzi osoba z poradni ambulatoryjnej ze wszystkimi wynikami, Pani ,doktor' nawet nie obejrzala wyników nie omówiła stanu pacjenta tylko od razu przeszła do adnotacji nie spojrzała swoim okiem na to wszystko każda informacje trzeba było wyciągać gdzie sama powinna powiedzieć co i jak. Wszystko w pośpiechu bo miała ,spoznienie' w przyjmowaniu pacjentow. Cóż liczy się ilość nie jakość Nie polecam