Lekarze Szczecin

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna
Szczecin Pulmonolog dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Pulmonolog

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Witam powyższe opinie negatywne na temat pana Grzegorza uważam za nie stosowne ,moim zdaniem ci ludzie ,którzy piszą te bzdury wyssane z ich pustych głów nigdy nie mieli styczności i kontaktu z Lekarzem
Lekarz bardzo miły i kontaktowy .
Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem.
A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem.
Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza.
Polecam ....
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Cezary Partyka

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jestem pacjentką Pana Dr Partyki od ponad 2 lat :) trafiłam na niego w Szpitalu MSWiA, gdzie miałam nagłą operację. Czułam się bardzo zaopiekowana przez Pana Dr, wielokrotnie w czasie swojego dyżuru przychodził i dopytywał jak się czuję. Dlatego nie miałam wątpliwości, że zgłoszę się do niego na kontrolę po pobycie szpitalnym. I tak zrobiłam. W czasie wizyty również bardzo kompetentny i optymistyczny, kiedy miałam dużo wątpliwości co do mojego ...
Opinia dodana przez: Ania W.
Szczecin Stomatolog lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Bardzo dobry lekarz , fantastyczny i ciepły człowiek. Wizyta na wysokim poziomie . Pan doktor cierpliwie wysłuchał, szczegółowo przeprowadził wywiad odnośnie dolegliwości, przebytych chorób oraz chorób w rodzinie . Gastroskopia również przeprowadzona " bezbolesnie " chociaż do przyjemnych nie należy. Szczerze polecam Pana doktora Majewskiego

dr Grażyna Panasiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniała Pani doktor, przede wszystkim kompetentna i konkretna. Warto trafić pod opiekę takiego lekarza, moja ciąża była z pewnymi komplikacjami ale wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Podkreślam, że nie znałam pani doktor wcześniej, dopiero w momencie trafienia na oddział szpitalny. Rewelacyjny lekarz.

lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata

70-783 Szczecin

Szczecin Medycyna estetyczna dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka