Lekarze Szczecin

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna
Szczecin Wenerolog dr n. med. Agnieszka Markowska

dr n. med. Agnieszka Markowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

U pani Doktor leczę się już 4 rok na trądzik, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Po pierwsze są bardzo dobre terminy, mogę bez problemu co miesiąc rejestrować się na kontrolę. Po drugie - najważniejsze - pani Doktor słucha i pomaga. Na początku miałam ustawiony antybiotyk (mam trądzik ropny w strefie T i na żuchwie, poliki są zdrowe, tylko raz na jakiś czas wyskoczy coś malutkiego) na 3 miesiące, tę kurację ...
Opinia dodana przez: Karolina
Szczecin Pulmonolog dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Pulmonolog

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Witam powyższe opinie negatywne na temat pana Grzegorza uważam za nie stosowne ,moim zdaniem ci ludzie ,którzy piszą te bzdury wyssane z ich pustych głów nigdy nie mieli styczności i kontaktu z Lekarzem
Lekarz bardzo miły i kontaktowy .
Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem.
A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem.
Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza.
Polecam ....
Opinia dodana przez: Artur
Szczecin Stomatolog lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata

71-215 Szczecin

Szczecin Medycyna estetyczna dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Szczecin Urolog lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Szczecin Ginekolog położnik lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik

mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: erin