Lekarze Szczecin

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lekarz Maciej Józefowicz

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna
Szczecin Internista lekarz Aleksander Bykowszczenko

lekarz Aleksander Bykowszczenko

Internista

GABINET MEDYCZNY NZOZ PARACELSUS
Malczewskiego 17/1
71-612 Szczecin

wizyta już od 70
Gorąco polecam! Pan Doktor Bykowszczenko jest profesjonalistą i bardzo mi pomógł z problemami kręgosłupa. Przez wiele lat nosiłam bardzo ciężkie zakupy, podnosiłam dzieci i pracowałam przy komputerze w złych pozycjach na nieprzystosowanych krzesłach - aż przyszedł kryzys. Pan Doktor natychmiast postawił właściwą diagnozę (dyskopatia - potwierdzona następnie badaniami: rentgenem i rezonansem magnetycznym) i zaproponował leczenie naturalnymi metodami. Chodziłam codziennie na terapię, przy której Pan Doktor stosował zamiennie: masaże terapeutyczne, akupunkturę, ...
Opinia dodana przez: Anna, Szczecin

dr n. med. Marek Rybkiewicz

Chirurg dziecięcy

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!!
Z czystym sumieniem polecam!!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Bardzo serdecznie polecam!
Pani doktor profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie sposobu leczenia zarówno u męża jak i mnie.
Już poleciłam znajomym!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta
Szczecin Urolog lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny
Staromłyńska 21/26 pok nr 44
Szczecin

Moj tata od roku jest pacjentem pana doktora. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek. Zarówno na wizycie prywatnej, jak i w szpitalu. Jedyny lekarz, któremu moj tata zaufał🙂 A co najważniejsze, po zaproponowanym leczeniu zdecydowana poprawa!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Radosław Jackowski

Ortopeda, Balneolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Święty Marek" Spółka Cywilna, Gabinety Lekarskie
ulica Łucznicza 64
71-557 Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.
Opinia dodana przez: Marian