dr n. med. Barbara Bajda

2,4
2,4
2,1

Z Pania doktor miałam styczność 2×w szpitalu w Nowym Sączu, nieuprzejma, nie miła, na moja prośbę wydania mi dokumetu stwierdziła, że ona nie ma czasu i mam sobie przyjsc w inny dzień, nie zdążyłam dobrze buzi otworzyć a już widać bylo ze miala wielkie pretensję bo ja z krzesełka wywołałam....dzieki Bogu nie badała mojego dziecka i mam nadzieje ze nigdy sie to nie zdarzy, brak szacunku i jakiejkolwiek relacji rodzic-lekarz z jej strony....

Mojego syna w rabczańskim szpitalu leczyła na serce. Okazało się po przewiezieniu na moje żądanie dziecka do Krakowa, że ma zapalenie płuc. Brak kompetencji u tej kobiety, porażający!

Bardzo nieuprzejma kobieta, traktująca ludzi z góry i próbująca pokazać swoją wyższość. Pazerna na kase. Trudno odnieść sie do kopmetencji, ale jako człowiek bezczelna i olewająca ludzi. Nie polecam

Pani doktor niestety najlepiej zna sie na wyciaganiu pieniedzy z kieszeni pacjentow. A zaczelo sie tak: Przez caly okres kiedy chodzilam do tejze pani DOKTOR ze swoim problemem (niedoczynnosc tarczycy) wmawiane i to doslownie byly mi rozne rzeczy. Ale wszystko od poczatku. Moj wujek zauwazyl i poinformowal o tym moja mame ze mam charakterystycznie powiekszona szyje. Natychmiast wziela mnie do lekarza rodzinnego ktory nastepnie bez przeprowadzenia podstawowych badan wydal skierowanie do endokrynologa. Okazala sie nim owa pani doktor. Mialam wtedy ok 13 lat. Przez pierwsze trzy lata chodzilam do niej ...

Przez caly okres kiedy chodzilam do tejze pani DOKTOR ze swoim problemem (niedoczynnosc tarczycy) wmawiane i to doslownie byly mi rozne rzeczy. Ale wszystko od poczatku. Moj wujek zauwazyl i poinformowal o tym moja mame ze mam charakterystycznie powiekszona szyje. Natychmiast wziela mnie do lekarza rodzinnego ktory nastepnie bez przeprowadzenia podstawowych badan wydal skierowanie do endokrynologa. Okazala sie nim owa pani doktor. Mialam wtedy ok 13 lat. Przez pierwsze trzy lata chodzilam do niej i przyjmowalam rozne leki. Moja mama zostala poinformowana ze mam bardzo powiekszona tarczyce, ze bede brala leki do konca zycia, ze jak za rok moj stan sie nie poprawi to: operacja. Po trzech latach leczenia mialam wtedy 16 lat pani doktor zauwazyla ze juz jestem za duza i ze nie bedzie mnie juz przyjmowac w szpitalu jak do tej pory tylko juz u siebie w prywatnym gabinecie. Przez nastepne ok 3 lata chodzilam co pol roku i placilam niemale wtedy pieniadze za badanie poziomu hormonow i dodatkowo pani doktor do kieszeni. Pamietam do dzis jak jednego razu powiedziala mi ze wyniki mam dobre, za pol roku powiedziala mi ze teraz mam wyniki dobre bo ostatnio byly paskudne- oczywisty przejaw niekompetencji pod kazdym wzgledem. Poniewaz nie stac mnie bylo na dalsze oplacanie TERAPI zrezygnowalam z leczenia. Poszlam na studia i zapomnialam o moim problemie. Po ukonczeniu studiow mialam robione podstawowe badania, potrzebne byly do stazu ktory mialam odbyc. Przy okazji wizyty w gabinecie lekarskim znow zwrocono uwage na moja szyje i dowiedzialam sie ze jezeli mam problemy z tarczyca to bede miec nielada problemy min z zajsciem w ciaze. Wystraszona, ponownie udalam sie do lekarza rodzinnego z prosba o wydanie skierowania do endokrynologa, ale ten powiedzial ze najpierw zrobimy badaie krwi i USG i dopiero wtedy postanowi co dalej. Wyniki krwi okazaly sie w normie co bylo dla mnie bardzo duzym zaskoczeniem ale jeszcze wiekszym bylo badanie USG. Okazalo sie ze wcale nie mam powiekszonej tarczycy. Dodam ze Pani doktor przez wszystkie 6 lat leczenia nie przyszlo do glowy wykonanie takiego badania. Opierala sie na wynikach krwi ( czlowiek glupi, nie znal sie, nie bylo dostepu do internetu, nie przyszlo mi nawet do glowy zeby ja sprawdzic, slepo jej zaufalam) Zostalam najzwyczajniej oszukana i tak sie czuje do tej pory. Mam 35 lat, zdrowa trzyletnia coreczke i teraz to wiem, ze nigdy ale to przenigdy nie mialam zadnych objawow swiadczacych o nieprawidlowym funkcjonowaniu tarczycy. Ciekawa jestem jak dlugo PAni doktor miala zamiar ciagnac te szopke. Pewnie do momentu az zaczne zadawac jakies pytania i zrobie sie bardziej kumata. Zakladam bardzo prosty scenariusz: prawdopodobnie leczenie przyniosloby efekty i ozdrowialabym co nie byloby takie trudne w koncu (teraz to wiem) nigdy nie bylam chora. Mam nadzieje ze moj wpis bedzie przestroga dla innych pacjentow.

Z panią doktor miałam styczność w szpitalu w Nowym Sączu. Nie chciała przyjąć mojej córki do szpitala ,nawet jej nie zbadała. Stan dziecka był bardzo ciężki.No ale za to się nie płaci więc wiadomo o co chodzi. Sprawa zakończyła się w Izbie Lekarskiej. Zdecydowanie nie polecam pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Wiadomo ile osób tyle opinii ale mogę powiedzieć, ze przeszłam wielu lekarzy z dzieckiem i sposób prowadzenia dziecka i postępowania w naszym przypadku przyniósł efekty.

Wspaniały lekarz. Zna się na rzeczy, zawsze pomoże, nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentna i uczciwa Pani doktor. Wszystko wytłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu pacjetowi. Wyprowadzi z najgorszej choroby. Polecam Panią doktor.