Barbara Barszczewska

Nie polecam! Pani podeszła do wszystkiego z lekceważeniem! Do 5 miesiąca ciąży nie zrobiła mi żadnych badań cytologicznych, a miałam liczne bakterie w moczu i nic mi nie przepisała, tylko wykonała usg, wzięła pieniądze i do widzenia. Natomiast kilka dni po ostatniej wizycie dostałam ostrych bólów brzucha i trafiłam z ZAGROŻENIEM PORONIENIA do szpitala, gdzie Pani w szpitalu się zdziwiła jaki to lekarz, że mi żadnych badań do tej pory nie wykonała. Radzę innym zmienić lekarza jak najszybciej jeżeli ktoś ma wątpliwości, bo u mnie to jeszcze chwilę i bym straciła moją córeczkę...

Pani doktor stwierdziła u mnie paskudną bakterie, leczyła mnie jakiś czas, wizyta za wizytą i leki- początkowo za słabe i nic nie dały a później silny antybiotyk. Niby nie mogłabym zajść wtedy w ciąże bo dziecko mogłoby się urodzić chore. Jednak jak poszłam do innego lekarza stwierdził, że nic mi nie jest. Dziwne, bardzo dziwne. A te leki które mi przepisywała były nie odpowiednie. Kasy wydałam sporo na taka zabawę ale to nie najważniejsze, moje nerwy sięgały zenitu.

WSPANIALY LEKARZ I SPECJALISTA. MIŁA, UPRZEJMA, ZAWSZE POŚWIĘCA DUZO CZASU PACJENTOWI. DZIĘKI OPIECE I PODEJŚCIU URODZIŁAM CUDOWNĄ ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ GDZIE INNI LEKARZE NIE DAWALI ŻADNYCH SZANS. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Zdecydowanie odradzam, jeśli staracie się o dziecko. Powiedziała, że wszystko u mnie w porządku i że mogę bez problemu zachodzić w ciąże. Kiedy po pół roku udało się zajść w ciąże okazało się że mam za małą macicę i że powinnam ją leczyć przed ciążą. Niestety poroniłam. Zdecydowanie odradzam.

Prowadziła moją drugą ciążę, nie wyobrażam sobie żeby mógł to robić inny lekarz w Białej Podlaskiej, a u kilku z nich była i prywatnie i na fundusz(żeby nie było, że nie znam innych). Jestem bardzo zadowolona.

Długo szukałam odpowiedniego ginekologa trafiłam w wspaniale ręce Pani Doktor Poświęca dużo czasu odpowiada na każde pytanie nie śpieszy się zawsze służy pomocą i radą. Godna polecenia w szczególności dla młodych dziewcząt

Długo szukałam ginekologa, który spełniłby moje oczekiwania. Pani doktor jest świetną specjalistką: fachowa, kompetentna, rzetelna, z doświadczeniem i zawsze zaktualizowaną wiedzą. Do tego miła, cierpliwa, bardzo delikatna przy badaniu. Wizyty odbywają się w przyjemnej atmosferze, bez nerwów i skrępowania. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt.

Nieprzyjemna, lekceważąca problem, śpieszyła się na prywatne wizyty chyba.Nie wszystkich stać na prywatne wizyty. Nie polecam

Nie polecam

Bardzo miła Pani doktor, która naprawdę zna się na rzeczy

Bardzo miła Pani doktor, która naprawdę zna się na rzeczy

Bardzo delikatna, wyczerpujaco odpowiada na zadane pytania, poswieca duzo czasu, posiada USG w gabinecie, godna polecenia