lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

3,3
3,2
3,4
3,2

Zgadzam sie z wczsniejsza opinia: Przestrzegam wszystkich pzed tym stomatologiem ! Opinie pozytywne na tym forum to chyba ona sama sobie pisze. Mnie zniszczyla dwie zdrowe jedynki. Po zalozeniu licowek ( nie wspomne juz o tym , ze jedna licowka roznila sie kolorem od drugiej) pojawil sie bol dziasel ; powiedziala ze to moje zeby mnie bola; przeszlam wiec leczenie kanalowe, ktore nie bylo potrzebne , poniewaz bol po leczeniu pozostal a na dziaslach oprocz bolu pojawil sie ropien i w kolo stan zapalny. Cierpienie trwa juz dwa lata, kilku ...

Cierpienie trwa juz dwa lata, kilku chirurgow juz mi powiedzialo, ze sa te licowki za grobe , zle dopasowane i draznia dziasla. Okazuje sie , ze dostaja sie tam rowniez bakterie.
Niestety zebow nikt mi juz nie zwroci.
W dodatku niefachowosc i czyste lekcewazenie pacjeta kroluje tam.
Nigdy ta pani nie byla punktualna, na kazdej wizycie bylo straszne zamieszanie, Nawet jak drugi raz nie stawila sie na moja wizyte , to jeszcze mnie opieprzyla jak jej zwrocilam uwage i wpierala mi, ze to ja sie pomylilam z godzina . Ja jezdzilam z zagranicy i bilet za kazdym razem kupuje z 1- 2 miesiecznym wyprzedzeniem wiec na pewno nie myle sie co do dnia i godziny wizyty poniewaz nie bede placic biletu na straty i jade do Polski specjalnie na ta wizyte.
Na pytania co do problematyki choroby zbywa pacjenta. Mialam wrazenie , ze czasami nie wie co odpowiedziec wiec wymysla cos!!
W moim przypadku skonczy sie to na pewno procesem, poniewaz moj dentysta tu gdzie mieszkam potwierdzil , ze jest to nieuczciwa osoba: W momencie , kiedy jej powiedzialam , ze zasieglam porady innego dentysty , poniewaz ona nie znajduje przyczyny bolu , powiedziala mi , ze " nie bedzie juz ruszac wiec tych zebow"!! Co za oszustka! A przeciez to ona spartaczyla robote i teraz boi sie tego ruszac i zwala na innych dentystow, ze to ich wina! Jestem przekonana , ze jest swiadoma tego, ze spartaczyla robote. Truno jesli chodzi o zeby , ale kto mi zwroci 2 lata bolu , ktory przezylam.
Unikajcie jak ognia! Mam nadzieje , ze moja historia uchroni innych przed tego typu szarlatanami.
Jesli chodzi , o koszt leczenia to suma wszystkich wizyt , w zwiazku z powiklaniami po licowkach kompozytowych ( nawet nie porcelanowych), ktore kosztuja normalnie 1400.
Nie chciala mi wydac rowniez mojej karty!! Nie daje faktor / a jak ccialam odebrac wlasne zdjeie , ktore zrobilam u nnego detyty i tylko przynioslam je pokazac , to kazala mi podpisywac jakies papiery.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Pani doktor kieruje się tylko jedną zasadą - pieniądze nie śmierdzą. Początkowo, jako nowego pacjenta, pani doktor przyjęła mnie bardzo miło i sympatycznie. Z kolejnymi wizytami było już coraz gorzej. Koszty rosły sięgając nawet ponad 1.000 zł za jedną wizytę! Gdy prosiłam o wystawienie faktury na przelew, pani doktor kręciła nosem i nie omieszkała wypominać, że mam problemy z płatnościami - w przypadku kilku wizyt w miesiacu po kilkaset złotych to zrozumiałe. Potem zostały już tylko rozgrzebane zęby i nie można było doprosić się o termin. Raz pani doktor, niby tak bardzo zapracowana, odmówiła mi wizyty, a gdy nalegałam to z wielką łaską skierowała mnie do innego lekarza. W poczekalni kliniki zobaczyłam panią doktor w kapeluszu z kaczym piórem czy innym ekstrawaganckim czepku, z torbami zakupów w rękach... Za każdym razem przyjmował mnie inny lekarz, każdy ze swoją koncepcją leczenia, każdemu musiałam tłumaczyć od początku co było robione.
Czara goryczy przelała się, gdy pani doktor zażądała ode mnie zaliczki w wysokości 1.000 zł przed wizytą i zastrzegła, że jeśli odwołam wizytę to potrąci z tej kwoty 300 zł! To pokazało jak bardzo ważne są dla pani doktor pieniądze.
Arogancka, niepunktualna, ceny w klinice BJB z kosmosu! Kompletnie nie idące w parze z obsługą pacjenta przez doktor Borowską - nie mówię o pozostałym personelu, bo co do tego akurat nie mam zastrzeżeń.
Zrezygnowałam z leczenia w tej klinice wysokich cen i niskich lotów. Nie mogłam się doprosić dokumentacji leczenia. Kolejne ponaglające telefony nic nie wskórały... pani doktor chyba leczy dobrze tylko swoich znajomych, albo sama sobie wystawia te dobre opinie o sobie.

Fatalne miejsce ,stracilam tu zdrowe żeby , zafundowano mi infekcje ,ogromne koszty i naciagactwo .Najgorsze miejsce jakie znam ,bardzo przestrzegam

3 sruby. Pani Barbara Borowska - perfekcyjna ! Obsluga - perfekcyjna ! Czas oczekiwania na wizyte - max. 1 godzina ! (do przyjecia, bo to nie urzad administracji panstwowej od 8.00 do 16.00) Generalnie 5.00 ! A jak jakies macie pytania to prosto do Krzysztof - seko@onet.pl Odpowiem ! I Pozdrawiam.

3 sruby.
Pani Barbara Borowska - perfekcyjna !
Obsluga - perfekcyjna !
Czas oczekiwania na wizyte - max. 1 godzina !
(do przyjecia, bo to nie urzad administracji panstwowej od 8.00 do 16.00)
Generalnie 5.00 !
A jak jakies macie pytania to prosto do Krzysztof -
seko@onet.pl
Odpowiem !
I Pozdrawiam.

Bardzo serdecznie dziekuję Pani doktor Borowska-Jachym za solidne, fachowe i cierpliwe podejscie do mojego problemu. Efekt pracy Pani doktor i zespołu po 6 miesiącach jest imponujący. Nareszcie czuję się pewnie i mogę się śmiać beztrosko!! Dziekuję serdecznie ! Danuta

sfrustrowana kobieta , lekarz moze dobry ,ale olewa pacjenta jak sie patrzy , ceny z kosmosu , spoznia sie odwoluje wizyty , pacejnt ma sie do niej dostosowac ,a nie ona do pacjenta ,czasmi bardzo arogancka , nie chetnie wydaje karty pacjenta , ciekaw jest czy urzad skarbowy wie jakie ma oboroty i czy odrpowadza podatek , bo nie chetnie wystawia faktury vat , nie polecam wstrzegajcie sie tego miejsca jak ognia

Serdecznie dziękuję Pani dr. Barbarze Borowskiej za pomoc i fachowe lecznie. Krzysztof K.

Jedno co warto to nie czekać z wizytą u dentysty za długo, bo potem to niestety kosztuje dużo więcej. Polecam BJB za fachowość i podejscie do człowieka. Dziękuję ! Antoni K.

Właściwi ludzie we właściwym miejscu. Polecam. Piotr

Właściwi ludzie we właściwym miejscu. Polecam. Piotr

Jestem bardzo zadowolony z usług BJB. Bardzo miło i sympatycznie. Miałem duży problem z przednimi zębami. A teraz mogę się uśmiechać!!! Tadeusz.