lekarz Barbara Ciszek

Ortodonta

Byłam leczona u Pani Doktor parę lat! i efekty są znakomite! Miałam aparat stały. Po śicągnięciu go mam piękne zęby! I efekt nadal się trzyma mimo iż minęło już sporo czasu ;) Bardzo polecam Panią Doktor!

U Pani Dr Ciszek leczyłem się ortodontycznie od najmłodszych lat zaczynając od aparatu ruchomego kończąc aparatem stałym. W tym momencie jestem już jakiś czas po zdjęciu aparatu stałego, efekt utrzymujący się do dziś po zdjęciu aparatu jest bardzo dobry i trwały. Bardzo polecam Panią Dr ze względu na fachowość i co do mnie- nieomylność co do zastosowanych środków w leczeniu(usuwanie zbędnych zębów oraz zastosowanie retainera). Jeśli chodzi o wszelkie poprawki estetyczne zęba, polecam Panią Doktor Monikę Sokół z przychodni na Batorego 6 w Krakowie.

Serdecznie polecam wszystkim dzieciom, a przede wszystkim młodzieży. Jest to ortodontka na 6+.

Bardzo miła. Niestety zdarzyło się jej niedokładnie wykonać swoje "zadanie". Jednak polecam. Gabinet b. ładny. Duży +. :)

Lekarz budzący zaufanie od samego początku, wiedza ogromna, gabinet przepiękny i aż lśni czystością. Polecam!

Pozytywne wrażenie już po pierwszej wizycje. Kompetencja delikatność i duży plus za czystosc w gabinecie( nawet czyszczony fotel po pacjencie) dezynfekcja odbywa sie przy pacjencie uwiezcie mi na słowo w niektórych gabinetach brak jakiejkolwiek sterylizacji!!! Polecam!!!!

Pani doktor jest miła, ale nie do końca mi wszystkie rzeczy wyjaśniła

Pani doktor jest miła, ale nie do końca mi wszystkie rzeczy wyjaśniła

Wspaniały lekarz , poświęcił mi dużo czasu , naprawde gorąco polecam.

Wspaniały lekarz , poświęcił mi dużo czasu , naprawde gorąco polecam.

Generalnie spoko. Doktor ma dużą wiedzę i umiejętności. Trafiłem do Niej po mieudalnym leczeniu w centrum Krakowa i teraz wszystko jest na dobrej drodze. Polecam. Kamil

Kamil

Zakładałam aparat stały krystaliczny, Pani doktor przemiła, kompetentna i wzbudzająca zaufanie. Wszystko dokładnie wytłumaczone, na każde pytanie uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź. Widać że fachowiec (szczególnie gdy się spojrzy na dziesiątki dyplomów na ścianie;)) Znajomi którzy się leczyli u doktor też zadowoleni