Ortodonta Kraków

Ortodonta Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Katarzyna
Ortodonta Kraków lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.
Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i umawiano mnie na dodatkową wizytę.Dzięki gabinetowi Całe i Białe mam piękny uśmiech.

Opinia dodana przez: Tomasz

Ortodonta Kraków lek. stom. Alina Drozd

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

Anna Zalewska

Stomatolog, Ortodonta

św. Benedykta 10

Świetne podejście do pacjentów,Pani Doktor ma ogromna wiedzę i niesamowitą cierpliwość, a wyniki leczenia doskonałe. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Ela

Prywatny Gabinet Lekarski
Szybka 37 lok. 1a

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

Kraków

Od wielu lat miałem uraz do stomatologów za sprawą wspomnień z dzieciństwa. Panią Doktor Stachurę poleciła mi znajoma. Zadzwoniłem, umówiłem wizytę. Początkowo nie wiedziałem czego powinienem się spodziewać, dlatego też podszedłem na początku do tematu z pewną nieufnością. Bardzo szybko jednak okazało się, iż zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, przekonsultowała całe przewidywane leczenie, a co najważniejsze - wizyta w jej gabinecie nie miała nic wspólnego z traumatycznymi wspomnieniami z dawnych lat. Pełen profesjonalizm i fachowość w podejściu do pacjenta. Zero jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu. Od tego czasu przestałem się bać przysłowiowego dentysty i korzystam wyłącznie z usług Pani Doktor Stachury. Oczywiście polecam z czystym sumieniem !

Opinia dodana przez: Michał
Ortodonta Kraków lek. stom. Olga Olszowy

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1

Leczyła mojego syna a teraz moją córkę. Leczenie syna miało trwać 2 lata a trwało 2,5. Wynik leczenia faktycznie rewelacyjny jesteśmy bardzo zadowoleni ale tym razem zgodnie z sugestią dr Olgi zdecydowaliśmy się na leczenie aparatami Damona i ku naszemu zdziwieniu leczenie dobiega końca przed czasem. Nie jest najtaniej ale warto. Sama dr Olga zgodnie z wcześniejszymi opisami. Zdecydowanie polecam! Piotr.

Ortodonci w mieście Kraków