lekarz Barbara Długoborska

1,8
2,2
1,8

przez tą panią straciłam zęba a teraz stracę pewnie drugiego po zatruciu ząb boli jeszcze gorzej niż przed nikomu nie polecam

Po tej pani odeszła mi ochota na chodzenie do stomatologa, wwierciła się w miazgę zębową bez znieczulenia i drążyła w miąższu, po czym zatruła, po tej wizycie udałem się do innego specjalisty, którego reakcja wyglądała tak " O Boże kto Ci to zrobił, przecież to partactwo..." Następnie ta kolejna Pani udzieliła odpowiedniej i profesionalnej pomocy, już praktycznie bezboleśnie i nie było żadnych powikłań, plomba po tym trzyma się już ze 4 lata. Nie polecam nikomu pani Długoborskiej, wręcz przeciwnie, pozdrawiam.

szkoda gadac.. plomby wypadają, bardzo nie miła, nie da się z ta pania dojsc do porozumienia.

Plomby wypadły mi najpierw po 2 tygodniach, a po kolejnej wizycie wytrzymały 2 miesiące. Umówione terminy nie są realizowane.Typowe podejście na ilość , nie na jakość.Zrezygnowałem z usług.

Wazne,ze mozna um ówić sie na konkretna godzinę i nie tracić czasu pod gabinetem. Uprzejma do bólu,szybka i rzeczowa.

Uprzejma do bólu,szybka i rzeczowa.