lekarz Barbara Dudek-Bogacka

Alergolog

Niestety brak konsekwencji. Mówi, że nie mam alergii, a przypisuje znowu lek przeciwhistaminowy... Laryngolog twierdzi, że na pewno podłoże alergiczne, a pani doktor po zaledwie jednym badaniu twierdzi, że nie ma podstaw do takiej diagnozy (a test zawierał głownie badanie na pyłki, a podczas wywiadu zaznaczyłam, że nie ma znaczenia pora roku i ze mi się nie pogarsza kiedy rośliny pylą.

Podejście do pacjenta jak do śmiecia...diagnoza bez badań i traktowanie z góry. Strasznie niezadowolona z życia osoba. Podczas wizyty wypytuje się o choroby psychiczne...WTF?!

Ja też byłam u pani doktor, pierwsza wizyta oczywiście z NFZ i wcale nie jestem zadowolona.Zadaje pytanie, przerywa w trakcie odpowiedzi, dopowiada sobie resztę sama burcząc coś pod nosem.Stawia diagnozę jeszcze przed testami ,dając do zrozumienia iż zawracam jej głowę swoją wizytą.Na dodatek przepisuje leki-choć mogłyby być ze zniżką-na 100%.Zobaczymy jakie zachowanie będzie po drugiej wizycie,bo na razie poczułam się jak intruz.

Dokładna,cierpliwa, omawia badania i wszystko wytłumaczy. Polecam z całego serca. warto poczekać w długiej kolejce na korytarzu. Jestem bardzo zadowolona. Życzyłabym sobie spotykać więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta i do swojej pracy :-)

Nigdy nie spotkałam lekarza o tak rozległej wiedzy nie tylko alergologicznej ale i laryngologicznej co, było konieczne w moim przypadku. Bardzo polecam Panią doktor bo naprawdę kompleksowo diagnozuje całego pacjenta. Bardzo jasno też wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Jeszcze raz szczerze polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna i mila. Rzadko kiedy spotyka się lekarzy, aby przyjęli pacjenta bez pośpiechu i przeprowadzili prawdziwy wywiad. Pomimo ze na korytarzu jest dużo pacjentów pani doktor nigdy nie spieszy się. To lekarz z prawdziwego powołania. Pani doktor jest bardzo mądrym i konkretnym lekarzem. Polecam wszystkim

Przede wszystkim ( i co chyba najważniejsze) - kompetentna. Nigdy w życiu nie spotkałam lekarza o tak szerokich horyzontach myślowych, o tak ogromnej wiedzy z innych specjalizacji (przewyższającej nawet wiedzę specjalistów z danej dziedziny). Czasu na wywiad z pacjentem nie żałuje - nie ma, że odfajkować i "Następny!" Cierpliwa, kulturalna, a do tego z poczuciem humoru. Serdecznie polecam :)

Serdecznie polecam :)

Byłam u Pani doktor na bezpłatnej wizycie w przychodni ELVITA w hotelu QUBUS. Zdecydowanie potwierdzam wszystkie poniższe opinie. Nigdy żaden lekarz nie zadał mi tylu pytań podczas jednej wizyty, nigdy wcześniej nie miałam takiego poczucia, że ktoś naprawdę interesuje się mną i moim zdrowiem. Pani doktor jest stworzona do tego zawodu. Oprócz alergii zajęła się wieloma innymi dolegliwościami, które mi dokuczały, a których inni lekarze nawet nie zauważali. Przy pierwszej wizycie radzę uzbroić się w cierpliwość- do gabinetu weszłam 2 godziny po umówionym terminie. Ale warto- inny lekarz odbębniłby wizytę w 5 minut, natomiast u Pani doktor wizyta trwała ok. 1 godziny. Polecam przychodnię, a przede wszystkim Panią doktor.

Ja równiez chodze do Pani doktor na Kasę chorych. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dokładnym wywiadem. Byłam w szoku, Pani doktor powiedziała, że mdeycyna bez dokładnego wywiadu nie ma sensu. Podchodzi do pacjenta z sercem, nie patrzy na zegarek, wizyta trwa dopóki Pani dr nie wytlumaczy wszytskiego, zawsze się pyta jak kto się czuje, jak znosi szczepienia. Dzięki niej mogłam normalnie funkcjonować wiosna i latem co wczesniej się nie zdarzało. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjęta NIKT nie narzekałby na służbę zdrowia. Zdecydowanie każdemu polecam!

Kompetentny i sumienny lekarz. Uprzejma i wnikliwa.przyjmuje też w Elvicie w Hotelu Qubus w Katowicach