Barbara Felbel

Protetyk, Stomatolog

Żałuję ze nie widzialam wcześniej tych opinii. Do doktor trafilam przez przypadek, gdyz polecila mi ja ciotka mojego narzeczonego mowiac ze to najlepsza denstystka i potrafi dzialac cuda nawet jesli chodzi o osemki. Odradzala mi pojscie bezpośrednio do chirurga stomatologicznego, bo sama miala przypadek wyrywanej przez nia osemki bez koniecznosci wizyty u chirurga co wiaze sie z wiekszymi kosztam. W moim przypadku chodzilo o czas gdyz nie mieszkam w Polsce. Dentystka dostala ode mnie zdjecie panoramiczne i obejrzala zeba. Nie wyszedl do konca Mialam juz usuwana osemke i nie musiala ...

Dentystka dostala ode mnie zdjecie panoramiczne i obejrzala zeba. Nie wyszedl do konca Mialam juz usuwana osemke i nie musiala ona wyjsc by ja wyrwac. Kobieta polecila mi smarowanie dzisala lekiem stosowanym przy wyrastajacyh zebach. Wypychajaca osemka zrotowala mi tez dwojke na dole i tym bardziej chcialam ja usunac. Pozostalam z latami wyrastajacym zebem oraz bolem.. w dodatku okazalao sie ze gorna osemka ma ubytki. Kiedy zapytalam co z nia robimy lekarz odpowiedziala ze nic bo mnie boli na dole. Slaby argument jak na XXI wiek w ktorym uzywa sie znieczulen. Poza tym polecila mi leczenie tych 8 w przyszlosci. Jako technik dent.znam sie na zebach trochę z innej strony, ale mimo wszystko znam i takowe 8 nie sa wcale potrzebne. Niestety, wiecej szkodza niz spelniaja jakiekolwiek funkcje. Za te 5 min watpliwych decyzji doktor skasowala nie wiem za co 80 zl a problem pozostal. Nigdy wiecej specjalistow z Namyslowa

Sporo lat temu pani stomatolog robiła mi koronkę na dwa zęby.Jednego zęba musiała usunąć,miała problem i to duży,żeby usunąć,no ale w końcu usłyszałam,że usunęła. Niedawno byłam u stomatologa w innej miejscowości i zleciła mi zrobienie zdjęcia panoramicznego. Jakież było moje zdumienie i pani stomatolog,gdy na zdjęciu okazało się ,że pani Felbel zostawiła korzeń. Teraz tylko chirurgiczne usunięcie mnie czeka. Nie polecam pani Felbel,obecna stomatolog skwitowała lakonicznie:"Takich rzeczy się nie robi,pomimo tego,że to było sporo lat temu".

Leczę się u Pani Doktor od dziecka, uważam że jest najlepszym fachowcem w Namysłowie. Zdecydowanie polecam wizytę w tym gabinecie, bardzo miła i fachowa obsługa. Obecnie moja cała rodzina korzysta z usług Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Leczymy się całą rodziną u Pani Doktor , uważam że jest najlepszym fachowcem w Namysłowie. Zdecydowanie polecam wizytę w tym gabinecie, bardzo miła i fachowa obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Doktor😁

Jestem stałym pacjentem Pani Doktor, ostatnio miałem problem z dolną ósemką. Podczas wizyty okazało się,że trzeba zrobić zdjęcie zęba. Wróciłem ze zdjęciem do gabinetu, Pani Doktor obejżała i powiedziała, że podejmie sie usunięcia. Zgodziłem się i po paru minutach było już po wszystkim, ból minął od razu. Polecam wszystkim

Bardzo dobra lekarka, cała rodzina się u niej leczy od wielu lat i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Stomatolog godny polecenia!!!!Dobry fachowiec, pracuje na bardzo dobrych materiałach.POLECAM

Z mojego wieloletniego doświadczenia jako pacjenta Pani doktor to profesjonalistka w każdym calu :)!

pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor. przemiła jest zawsze i bardzo delikatna.

pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor.
przemiła jest zawsze i bardzo delikatna.

Najlepszy specjalista w Namysłowie.Profesjonalne i bardzo dokładne podejście do leczenia.Moja cała rodzina leczy się u doktor od wielu lat i bez zarzutu.Fakt,ze kolejki są dlugie,ale to tylko świadczy o ilości pacjentów,bo niektóre gabinety w mieście świecą pustkami.

tak jak pozostali polecam - najlepszy specjalista w Namysłowie.

tak jak pozostali polecam - najlepszy specjalista w Namysłowie.