Barbara Felbel

Protetyk, Stomatolog

Najgorszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Piszę szczerze - nie złośliwie. Uprzejmość poniżej krytyki. Doradzono mi (pisząc bardzo delikatnie), bym wymieniła amalgamaty. Nie byłam przekonana co do tego pomysłu, więc zapytałam czy jest to konieczne - tak po ludzku, grzecznie. Wcześniej kazano mi tego unikać więc chcialam się tylko doinformować na ten temat. Zostałam mocno skrytykowana i przez najbliższe kilka wizyt Pani "doktor" odnośnila się do mnie bez szacunku. Ufając , że lekarz zna się na swojej pracy, bardziej niż ja, powierzyłam leczenie tej pani zgadzając się praktycznie na wszystko. Łącznie leczyła ok 8 zębów (choc rok wcześniej na kontroli u innego lekarza było ok). Gdy wydawało się, że cel został osiągnięty(po skończeniu leczenia rzekomo ostatniego zęba) odczuwalam ogromny ból 3-4 zębów. Byłam tylko raz na jednej reklamacji - bezskutecznie. Zamiast sprawdzić co się dzieje, zbadać porządnie zeby pani F. zmniejszała wypełnienie. Moje tłumaczenie, że zęby bolą na wszelką reakcje - picie każdych napojów, dotknięcie pastą, a nie daj Boże na jedzenie nie pomagały. Była pewna swojej racji, że to wina nadwrażliwych zębów (sytuacja nie trwała 2 dni tylko 2-3 tygodnie). Poleciła mi zakupić odpowiednie (dość kosztowne) pasty, które nie przynosiły żadnej ulgi. Przez weekend kiedy gabinet był zamknięty mówiąc kolokwialnie "zwijałam się z bólu", w poniedziałek dostałam gorączke.. Dzownilam do Pani doktor, wierząc, ze pomoże w minimalny sposób. Jednak i wtedy, po raz kolejny się zawiodłam. Odebrał jakis mężczyzna, odpowiadając bardzo niekulturalne. Gdy zapytałam czy dodzwoniłam się do lekarza najpierw odpowiedział "nie", później jednak zmienił zdanie, odpowiadając opryskliwie, że jest nieczynne, za chwilę się rozłączając. Przy wysokiej gorączce postanowiłam, że napiszę smsa do Pani doktor, może przemyśli sprawe i spróbuję mi pomóc - jednak bez jakiegokolwiek odzewu. Nie czekając zbyt długo umówiłam sie na wizytę do Opola... Okazało się, że wypełnienie wykonane przez pania F. było nieprawidłowe stąd ten miażdżący ból... Do tego stwierdzono, że mam chore dziąsła (gdy sugerowałam to wcześniej na wizycie, sygnalizując, że zawsze leci mi krew przy szczotkowaniu, pani F. mówiła, że jest wszystko w porządku), niewyleczony 1 ząb, dość spory kamień (byłam w gabinecie kilka razy. Jak można czegoś takiego nie zauważyć i nie zgłosić pacjentce???!) i kilka innych rzeczy... Odradzam i przestrzegam każda osobę, której zależy na swoim zdrowiu.

Sporo lat temu pani stomatolog robiła mi koronkę na dwa zęby.Jednego zęba musiała usunąć,miała problem i to duży,żeby usunąć,no ale w końcu usłyszałam,że usunęła. Niedawno byłam u stomatologa w innej miejscowości i zleciła mi zrobienie zdjęcia panoramicznego. Jakież było moje zdumienie i pani stomatolog,gdy na zdjęciu okazało się ,że pani Felbel zostawiła korzeń. Teraz tylko chirurgiczne usunięcie mnie czeka. Nie polecam pani Felbel,obecna stomatolog skwitowała lakonicznie:"Takich rzeczy się nie robi,pomimo tego,że to było sporo lat temu".

Leczymy się całą rodziną u Pani Doktor , uważam że jest najlepszym fachowcem w Namysłowie. Zdecydowanie polecam wizytę w tym gabinecie, bardzo miła i fachowa obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Doktor😁

Leczę się u Pani Doktor od dziecka, uważam że jest najlepszym fachowcem w Namysłowie. Zdecydowanie polecam wizytę w tym gabinecie, bardzo miła i fachowa obsługa. Obecnie moja cała rodzina korzysta z usług Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Żałuję ze nie widzialam wcześniej tych opinii. Do doktor trafilam przez przypadek, gdyz polecila mi ja ciotka mojego narzeczonego mowiac ze to najlepsza denstystka i potrafi dzialac cuda nawet jesli chodzi o osemki. Odradzala mi pojscie bezpośrednio do chirurga stomatologicznego, bo sama miala przypadek wyrywanej przez nia osemki bez koniecznosci wizyty u chirurga co wiaze sie z wiekszymi kosztam. W moim przypadku chodzilo o czas gdyz nie mieszkam w Polsce. Dentystka dostala ode mnie zdjecie panoramiczne i obejrzala zeba. Nie wyszedl do konca Mialam juz usuwana osemke i nie musiala ...

Dentystka dostala ode mnie zdjecie panoramiczne i obejrzala zeba. Nie wyszedl do konca Mialam juz usuwana osemke i nie musiala ona wyjsc by ja wyrwac. Kobieta polecila mi smarowanie dzisala lekiem stosowanym przy wyrastajacyh zebach. Wypychajaca osemka zrotowala mi tez dwojke na dole i tym bardziej chcialam ja usunac. Pozostalam z latami wyrastajacym zebem oraz bolem.. w dodatku okazalao sie ze gorna osemka ma ubytki. Kiedy zapytalam co z nia robimy lekarz odpowiedziala ze nic bo mnie boli na dole. Slaby argument jak na XXI wiek w ktorym uzywa sie znieczulen. Poza tym polecila mi leczenie tych 8 w przyszlosci. Jako technik dent.znam sie na zebach trochę z innej strony, ale mimo wszystko znam i takowe 8 nie sa wcale potrzebne. Niestety, wiecej szkodza niz spelniaja jakiekolwiek funkcje. Za te 5 min watpliwych decyzji doktor skasowala nie wiem za co 80 zl a problem pozostal. Nigdy wiecej specjalistow z Namyslowa

Z mojego wieloletniego doświadczenia jako pacjenta Pani doktor to profesjonalistka w każdym calu :)!

Jestem stałym pacjentem Pani Doktor, ostatnio miałem problem z dolną ósemką. Podczas wizyty okazało się,że trzeba zrobić zdjęcie zęba. Wróciłem ze zdjęciem do gabinetu, Pani Doktor obejżała i powiedziała, że podejmie sie usunięcia. Zgodziłem się i po paru minutach było już po wszystkim, ból minął od razu. Polecam wszystkim

Bardzo dobra lekarka, cała rodzina się u niej leczy od wielu lat i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Stomatolog godny polecenia!!!!Dobry fachowiec, pracuje na bardzo dobrych materiałach.POLECAM

pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor. przemiła jest zawsze i bardzo delikatna.

pełen profesjonalizm. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor.
przemiła jest zawsze i bardzo delikatna.

tak jak pozostali polecam - najlepszy specjalista w Namysłowie.

tak jak pozostali polecam - najlepszy specjalista w Namysłowie.