Filtruj terminy

Barbara Felbel

Protetyk, Stomatolog

ulica Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Żałuję ze nie widzialam wcześniej tych opinii. Do doktor trafilam przez przypadek, gdyz polecila mi ja ciotka mojego narzeczonego mowiac ze to najlepsza denstystka i potrafi dzialac cuda nawet jesli chodzi o osemki. Odradzala mi pojscie bezpośrednio do chirurga stomatologicznego, bo sama miala przypadek wyrywanej przez nia osemki bez koniecznosci wizyty u chirurga co wiaze sie z wiekszymi kosztam. W moim przypadku chodzilo o czas gdyz nie mieszkam w Polsce. ...
Opinia dodana przez: Niezadowolona
Z całego serca polecam dr Długokęcką! Przemiła kobieta, a przede wszystkim cierpliwa. Ceny adekwatne do jakości usług i profesjonalizmu. Dziwią mnie negatywne opinie, bo leczymy się z całą rodziną u Pani doktor od lat i nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona.
Opinia dodana przez: Gabi

dr Agnieszka Dębicka

REJA 8
46-100 Namysłów

Gorąco polecam ! W tak dobrych rękach nigdy nie byłam. Pani doktor bardzo sympatyczna jak również załoga.polecam z całego serca !!!
Opinia dodana przez: Joanna
Namysłów Stomatolog lek. dent. Jolanta Łuszczyńska

lek. dent. Jolanta Łuszczyńska

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Panią stomatolog polecam z czystym sumieniem każdemu, nawet najbardziej strachliwemu pacjentowi. Wizyta w Jej gabinecie przebiega bezstresowo. Leczyłam u niej kompleksowo wszystkie zęby, nawet te które poprzedni dentysta "spartolił". Trafiłam do pani Jolanty po długim nibyleczeniu u innego stomatologa i mogę na 100% powiedzieć, ze teraz wiem, jak powinno wyglądać uczciwe i rzetelne podejście do pacjenta. Uśmiechnieta, życzliwa, i zna się na swojej robocie!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Ewa Brycka

Prywatny Gabinet Lekarski
Sejmowa 2 c m. 5
46-100 Namysłów

dobra dentystka, byłem z zębę.a potem z drugim bylem.

lek. dent. Bartosz Ocharski

ulica Komuny Paryskiej 2
46-100 Namysłów

Wykonana usługa pozostawia wiele do życzenia- wizualnie. Podejrzewam, że są to niskiej jakości materiały oraz praca na "szybko". Nieprofesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: pom

Sikorskiego 6 lok. 110

lek. dent. Bożena Kopryna

ulica Obrońców Pokoju 9A/2
46-100 Namysłów

Stomatolodzy w mieście Namysłów