lekarz Barbara Iwan-Sławek

Psychiatra, Anestezjolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

„Wtulę się w jedwab poezji, zamknę się w szklanym kielichu i każdej wiosny rankami zagram Schumanna po cichu, wszystko będzie śmiechem i czystością, słońce będzie jak słońce - dobrodziej i z całą tą subtelnością kopnie mnie cham, który nadchodzi” J.I. Tak właśnie poczułam się, kiedy po 2 minutach pierwszej wizyty, pani dr Iwan –Sławek wyrzuciła mnie z gabinetu, zarzucając uzależnienie. Jak mogłam boleśnie przekonać się, wykształcenie nie uczyniło z pani doktor Człowieka. Mam 69 lat i z takim potraktowaniem przez lekarza spotkałam się po raz pierwszy, dlatego wyszłam z Poradni ...

„Wtulę się w jedwab poezji, zamknę się w szklanym kielichu i każdej wiosny rankami zagram Schumanna po cichu, wszystko będzie śmiechem i czystością, słońce będzie jak słońce - dobrodziej i z całą tą subtelnością kopnie mnie cham, który nadchodzi” J.I.
Tak właśnie poczułam się, kiedy po 2 minutach pierwszej wizyty, pani dr Iwan –Sławek wyrzuciła mnie z gabinetu, zarzucając uzależnienie. Jak mogłam boleśnie przekonać się, wykształcenie nie uczyniło z pani doktor Człowieka. Mam 69 lat i z takim potraktowaniem przez lekarza spotkałam się po raz pierwszy, dlatego wyszłam z Poradni w stanie szoku. A chciałam leczyć traumę powypadkową.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat