lekarz Barbara Janota-Oczkowicz

Internista

Fachowa opieka lekarska-godna polecenia. Zajmuje się pacjentem bardzo rzetelnie.Miła ,troskliwa i opiekuńcza.

Gdy chodziłam do Pani dr leczyć grypę czy przeziębienie wydawało mi się, że za mało czasu poświęca pacjentowi. Zmieniłam zdanie gdy zaczęłam mieć większe problemy ze zdrowiem. Okazało się, że Pani dr tak się zaangażowała w leczenie mojej choroby, że aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tacy ludzie wśród lekarzy. Pani dr potrafi zaczepić swojego pacjenta na ulicy by zapytać go jak się czuje. Krótko mówiąc profesjonalistka w swoim fachu.

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec