dr n. med. Barbara Kaźmierczak-Tracz

Dermatolog

Doskonała Pani dr. Przez kilkanaście lat co jakiś czas potrzebowałam Jej fachowej pomocy w zw. z moim AZS i trafiała z lekami doskonale. Poleciłam ją wielu osobom i dalej polecam. Każdy, z tego co wiem, otrzymał trafną diagnozę i właściwe leczenie.

Takich lekarzy nam trzeba!Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy tak jak ja mają problemy dermatologiczne, tułali się od lekarza do lekarza, wydali mnóstwo pieniędzy, a efektów leczenia nie było.Pani dr Tracz przywraca nadzieję w lekarzy. Słucha bardzo uważnie, cierpliwie tłumaczy niezrozumiałe kwestie.Wywiad z pacjentem robi bardzo szeroki i okazuje się,że przyczyna tkwi głębiej niż tylko w skórze. Mnie Pani dr bardzo pomogła!

Pani Doktor leczy organizm, a nie miejscowe objawy, potrafi diagnozować przyczynę wewnętrzną i zaczyna od łagodnych dla organizmu metod.

Wspaniały specjalista, przesympatyczna osoba.Serdecznie polecam wszystkim z problemami trądzikowymi, jestem żywym przykładem,że dr Tracz zna się na rzeczy!

Kompleksowe podejście do problemy -to jest to co możesz uzyskać.

Kompleksowe podejście do problemy -to jest to co możesz uzyskać.