lekarz Barbara Kołoszuk

Bardzo dobra pani Doktor i bardzo miła ,zawsze znajdzie czas dla małego pacjeta ,polecam p.Doktor z wielka przyjemnascia :)

Okropna kobieta- odradzam! Lekceważy pacjentów i ich zdrowie. Nie wypisuje skierowań na podstawowe wyniki. Zabieram od niej kartę!!!

Jest bardzo dobrą lekarką, zawsze poświęci tyle czasu, ile trzeba. Słucha rodziców i daje skierowanie na badania. W szpitalu też jest ok. Dodatkowo - miła.

Pani doktor leczyła mnie, a teraz moje dzieci. Ogólnie jest ok. Bardzo miła i uśmiechnięta, tylko czasem denerwuje mnie to, że nie traktuje poważnie spostrzeżeń rodzica. Ciężko też o skierowanie na jakieś wyniki. Wizyta prywatna 40zł, za to wizyta prywatna na oddziale szpitalnym...UWAGA!!! 90zł!!!!

Jest poprostu rewelacyjna. Oby przyjmowala dopóki moje dzieci nie ukończa 18 roku życia :)

KOMPETENTNA MIŁA NAJLEPSZY NAJBARDZIEJ MIŁA I NAJŁADNIEJSZA LEKARKA W KAMIENIU POM.

Pani doktor tylko prywatnym pacjentom serwuje bez problemu skierowania na badania a jej diagnozy sprowadzają sie do tego że dzieci trafiają do szpitala . Nie placisz nie korzystasz i nie pomagasz własnemu dziecku. Przykre ze lekarka oszczędza na zdrowiu dzieci.

tylko by pchała dzieciom antybiotyki a o skierowaniu na badania kontrolne to można zapomnieć podobno prywatnie jak idziesz jest całkiem inna