Pani doktor jest naprawdę cudowną osobą. Zawsze znajdzie czas i ma uśmiech na twarzy. Jedyne co mnie osobiście nie odpowiada to fakt iż na żadne badania (nawet te bezpłatne nie daje skierowania) tylko wszystko trzeba robić płatnie. I niestety najczęściej poleca swoich znajomych, którzy ceny za badania mają dużo wyższe niż w innych prywatnych gabinetach. Podsumowując: polecam panią doktor z całego serca, jednak trzeba mieć pełny portfel planując wizytę na Rydla 18.

Zdecydowanie polecam,lekarz zna się na tym co robi,a nie tak jak mój lekarz rodzinny przepisuje ten sam antybiotyk od kilku lat.Dr.Kosińska podchodzi do każdego bardzo indywidualnie .

świetna bardzo miła kompetentna, aż miło iść do takiego lekarza. Taki lekarz to rzadkość

Wspaniala pani doktor, lekarz z doswiadczeniem, zawsze znajdzie chwilke czasu.

Wspaniala pani doktor, lekarz z doswiadczeniem, zawsze znajdzie chwilke czasu.

miło spotkać takiego lekarza w publicznej opiece zdrowotnej to prawie niewiarygodne

Wspaniałe podejście do pacjenta, życzliwa, chce pomóc. Rzadko spotyka się tak sympatycznych lekarzy. Widać, że praca jest jej pasją...

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin