lekarz Barbara Kowalska-Dajnowska

2,7
2,7

Chodzę do pani doktor już od 2009 roku nigdy nie lekceważyła mnie jak miałam problemy. Zawsze pani doktor robi badanie dokładnie i delikatnie. Polecam bardzo:-)

Takim lekarzom powinni zabierać prawo do wykonywania zawodu. Pani całkowicie bez podejścia do pacjenta, ZWŁASZCZA do kobiet w ciąży. Nie polecam

Moja pierwsza wizyta ginekologiczna odbyła się właśnie u tej Pani - jakieś 5 lat temu. Zapisałam się na wizytę prywatną. Dokładny wywiad, badanie, przepisanie tabletek antykoncepcyjnych o które poprosiłam na kilka miesięcy do przodu. Na koniec Pani doktor zasugerowała, żebym na następne wizyty umawiała się na Fundusz, bo po co wydawać pieniądze skoro to tylko recepta i ewentualne badanie. Od tego czasu chodzę tylko do tej Pani - raz na Fundusz, raz prywatnie, zależnie od dostępnych terminów. Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam.

Nie rozumiem negatywnych opinii. Bardzo miła Pani ginekolog, podeszła z uśmiechem i życzliwością. Pełen profesjonalizm

Nie zrozumiałe są dla mnie te anonimowe komentarze negatywne.Do Pani Doktor chodzę od 10 lat ,zawsze wszystko na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o sprawy medyczne,Pani Doktor nie jest wylewna bo taka jest -nie każdy musi być.Polecam dla osób które oczekują od lekarza skupienia na sprawach medycznych .Korzystam z usług Pani Doktor w ramach NFZ

Okropny lekarz. Poszłam w 7 tygodniu ciąży na usg. Dowiedziałam się, że pani doktor nie uznaje ciąży przed 12 tygodniem. Nie zebrała wywiadu, w zasadzie cała wizytę która trwała 10 min na mnie krzyczała. Oczywiście nie polecam i sama już do niej nie wrócę.

Dziś byłam u pani doktor i muszę co niektórych rozczarować. Dokładny wywiad, badanie, skierowanie na serię badań. Uzyskam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Pierwszy raz wystawiam opinie w internecie ale też pierwszy raz spotkałam się z tak lekceważącym traktowaniem pacjenta. Powyższe opinie są trafne w zupełności- badanie bolesne, trwające 5 sekund, zero wywiadu jakiegokolwiek mimo informacji że chcę planować powiększenie rodziny. Dodatkowo zachowanie Pani Dr na moją prośbę o skierowanie na badanie usg piersi było karygodne- oburzenie że przychodzą wszyscy i za darmo chcą mieć badania bo tak im się chce(mam pakiet luxmed więc takie badanie mam w cenie a nawet jeżeli nie to bym za mnie oczywiście zapłaciła. Z całą pewnością nie polecam, mam wrażenie że ta wizyta była dla mnie na tyle traumatyczna że będę to pamiętała za każdym następnym razem.

Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor. Pancjent traktowany lekceważąco. Brak przeprowadzonego badania ginekologicznego przez powłoki brzuszne ani kontroli piersi. Cała wizyta trwała moze z 5 minut. Doktor bardzo niedelikatna, badanie bolesne (nigdy wcześniej nie miałam tak bolesnego badania...). Badanie wziernikiem na fotelu na zasadzie "wsadze, wyjme", może trwalo z 5 sekund z zegarkiem w ręku, podobnie usg transwaginalne - bolesne i na zasadzie zeby "odbebnic". Przykre to ze w XXI wieku tak wygląda wizyta lekarska

Rzeczowa, konkretna, uprzejma, choć nie wylewna. Pani Doktor udzieliła mi wszelkich informacji, poświęciła odpowiednio dużo czasu. Polecam!