lekarz Barbara Kozak

Psychiatra

2,6
2,6
2,4

nie poswieca dziecku tyle czasu co powinna ,tylko kasa i nastepny przeszlam pieklo z lekami jakie dziecko zostaly wypisane przedawkowano wkoncu zmiany ciagle.Po kilku minutach jak lekarz moze zdiagnozowac dziecko to jakis jasnowidz nie lekarz trzeba na to czasu .Niby corka ma adhd wcale nie prawda profesor z wroclawia stwierdzil zadnej choroby poprostu dzis sa takie dzieci ale to nie adhd nie dajcie sie zwariowac nie podawajcie lekow bez potwierdzenia innego lekarza

jest kobieta ktora niepatrzy na opinie innych lekarzy ale umie postawic swoja prawilowa diagnoze

bardzo, bardzo polecam Panią Doktor, jest świetnym specjalistą

bardzo, bardzo polecam Panią Doktor, jest świetnym specjalistą

Zdecydowanie nie polecam spotkalem ta Pania w naszym szpitalu w Legnicy z 12 m-c dzieckiem kobieta jest tak nie mila jakby pracowala za darmo wiem ze to byla sobota godz 19.00 ale lekarzem jest sie z wyboru a nie z przymusu ( KOBIETO ZMIEN PRACE )lub zastanow sie nad soba