dr n. med. Barbara Krauze

Transplantolog, Urolog

Świetny fachowiec. Bardzo konkretna wizyta, to nie typ spowiednika. Objawy, badania, wyniki, diagnoza. Miałem bardzo trudną sytuację z oboma nerkami. Lewa nerka była zablokowana, a na prawej znajdował się guz (nowotwór jasnokomórkowy), w szpitalu super opieka. W miesiąc od operacji w pracy. Bardzo Pani dziękuję i polecam wszystkim.

Uważam że jest to świetna Pani doktor! Moja mamę leczy od lat , wizyta trwa krótko zwięźle i na temat. Bardzo trafnie podejmuje decyzje i nie wysyła "od osła do posla". W 100 % wie co robi i jestem wdzięczna za leczenie mamy.

Nie polecam!!!Mialam kamien na nerce ta pani powiedziała ze nie powoduje on boli,od 2 tyg po usunieciu kamienia jestem bez bolu mogę normalnie zyc.Pani doktor ma pacjentow gdzies aby jak najszybciej pozbyć się go z gabinetu i mieć to z glowy. Nie polecam!!!

W lipcu 2014 roku - dzięki szybkiej decyzji pani dr Krauze właśnie ona usunęła mi jedną nerkę z wielkim guzem - rakiem jasnokomórkowym. Posiada wiedzę i jest sprawnym chirurgiem a to najważniejsze!! A na przyjęcie 20 często pacjentów w poradni ma tylko 2 godziny!! W szpitalu poprawiłbym na OIOMIE: więcej umywalek, półki przy nich, haczyki na ścianie aby coś powiesić, np ręcznik aby np. móc się ogolić. Odgrodzić ścianką od części damskiej, więcej intymności.

Bardzo niemiła kobieta, nie ma czasu dla pacjenta, jest chamska i źle wychowana. Ponadto, nie interesuje się tym co pacjent ma do powiedzenia, wszelkie objawy bagatelizuje, najważniejsze jest dla niej aby szybko odklepać wizytę i mieć ją z głowy. Nadaje się jedynie do wypisania recepty, nie można liczyć na żadne diagnozy, rady ani nawet rzetelne leczenie. Nie polecam!

bardzo fachowo usunięty guz nerki(rak jasnokomórkowy) po trzech miesiącach powrót do pracy

bardzo fachowo usunięty guz nerki(rak jasnokomórkowy)
po trzech miesiącach powrót do pracy