Urolog Łódź

- 69 lekarzy
Łódź Urolog lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

liczba opinii: 6

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150
Średnia ocen: 4,9/5
Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

dr n. med. Jerzy Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 28

Gabinet
Traugutta 25
90-950 Łódź

Średnia ocen: 2,5/5
ODRADZAM I PRZESTRZEGAM PRZED TYM „LEKARZEM”! W kwietniu 2020r. przyjął mnie z wielką niechęcią w szpitalu im. Pirogowa w trybie pilnym. Miałem mocne bóle brzucha, których nie dało się znieść. Nie wykonał żadnych badań, bo powiedział, że „to nie te czasy” - jedyne co zrobił to popukał w plecy i sprawdził brzuch, który był dla niego „miękki” co było bzdurą. Nie dał mi karty wypisowej, musiałem się o nią upomnieć. ...
Opinia dodana przez: Jakub

Artur Rybka

Urolog

liczba opinii: 25

Gabinet
bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz podchodzi do pacjenta w zupełnie inny sposób niż inni lekarze, tłumaczy wszystko szczegółowo i w łatwy sposób do zrozumienia. Nie było absolutnie żadnego problemu z kontaktem po zabiegu, sam dzwonił, pisał smsy i wypytywał, czysty profesjonalizm! Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Jacek Pietrzykowski

Urolog

liczba opinii: 19

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Średnia ocen: 2,0/5
Byłem dziś z tatą w szpitalu pirogowa gdyż zatrzymał mu sie mocz. Zjawiliśmy sie w tym szpitalu gdyż poinformowano nas na pogotowiu. Przyjechałem z tatą jak najszybciej bo już zwijał sie z bólu na izbie przyjęć nie powiem panie które wypisywały były bardzo miłe i tu "czar prysnął" zjawił się pan doktor. Zamiast zapytać się co sie dzieje to dostaliśmy reprymendę że powinniśmy sie zjawić w przychodni albo na pogotowiu ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

liczba opinii: 18

Gabinet Urologiczny Ryszard Maranda
Brzechwy 7A
Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Dr Maranda to wspaniały specjalista. Jedyny, który zna się na gruźlicy układu moczowego i chce leczyć. Gdyby nie On, pewnie nie miałabym już nerki. W bardzo wielu poradniach ze zdziwieniem przyjmowano informację o mojej gruźlicy. Okazywało się jednak, że leczą tylko gruźlicę płuc, a ja miałam radzić sobie sama, albo z urologiem, który (dzięki temu, że praktyki studenckie odbył w Tuszynku), prawidłowo zdiagnozował moje dolegliwości.
Wielkie dzięki dla obu lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Dariusz Dobrowolski

Urolog

liczba opinii: 17

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Średnia ocen: 3,0/5
Lekarz z wiedzą i umiejętnościami. Od 10 lat najlepszy urolog jakiego znam .Oprócz tego bardzo sympatyczny i rzeczowy, czy na wizycie prywatnej czy w poradnii przyszpitalnej. Zawsze odbiera telefon i poswieca swoj prywatny czas a po operacji lub zabiegu wszystko dokładnie tłumaczy wszystko krok po kroku. Jesli urolog to tylko Pan doktor. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Piotr Kowalski

Urolog

liczba opinii: 15

Gabinet
Zielona 25
90-601 Łódź

Średnia ocen: 2,7/5
Mam podobne wspomnienia z tym lekarzem, co inni komentujący na tej stronie. Pan dr nie daje dojść do słowa, irytuje się, kiedy zadaje mu się pytania. Wizyta trwa kilka minut – szybkie wnioski (czasem głośne myślenie na zasadzie „a może to, a może jednak nie”), recepta, opłata i cześć. Leki może będą trafione, a może nie.

Problemy natury urologicznej to bardzo kłopotliwa sprawa dla każdego faceta – nie warto ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Józef Matych

Urolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Żeromskiego 14
90-739 Łódź

Średnia ocen: 3,3/5
Witam,

Nie uwłaczając kompetencji Pana Profesora, niestety, ale Pan Profesor znalazł dla mnie czas oczywiście w gabinecie prywatnym. Skierował mnie na oddział, ale niestety tam.....nie znalazł dla mnie czasu....Specjalnie wziąłem dzień wolny od pracy. Może skonsultuje mnie w przyszłym tygodniu lub bliżej nieokreślonym czasie.

Dramatyczne podejście do pacjenta na oddziale w szpitalu. Tak rozumiem przecież to Służba Zdrowia i Państwówka, a prywatnie to całkiem inna "gadka".

Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Włodzimierz Kuligowski

Chirurg ogólny, Urolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
Sienkiewicza 47
90-009 Łódź

Średnia ocen: 2,6/5
Profesjonalizm, kultura, dyskrecja, kompleksowość. Pomógł mi i w innych dolegliwościach, które wzajemnie nachodziły na siebie i stąd trudno było innym lekarzom je odnaleźć. pomógł także mojej 2 miesięcznej córeczce, której lekarze w Szpitalu nie mogli znaleźć... baterii a po konsultacji z p. Kuligowskim, w następnych "ukierunkowanych"badaniach, znaleziono i dzięki temu, moje dziecko nie jest narażone na przeszczep nerek a bakteria wybita i dziecko ma już ponad 5 lat i jest ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Andrzej Święs

Urolog

liczba opinii: 10

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Średnia ocen: 4,1/5
Niezwykły człowiek i lekarz! Lekarz, który, gdy inni nie chcieli, bezinteresownie zajął się leczeniem mojej mamy. Poznałyśmy Doktora w styczniu 2019 roku w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdy pojawiłyśmy się ze skierowaniem do szpitala na oddział Urologii, bo w innym miejscu zrobiono nam trudności i przykrości związane z przyjęciem. Od lutego 2019 roku moja mama była 4 razy na bloku operacyjnym z jego udziałem, a zaangażowanie i ogromny wysiłek jaki Doktor ...
Opinia dodana przez: J i S Dominikowskie

Urolodzy w ŁodziStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat