dr Rafał Purpurowicz

USG, Urolog

Mialam.okazje sptkac dr Purpurowicza w Tomaszowskim szpitalu na pododdziale urologi .Super indywidualne podejscie do pacjena .Goraco polecam.

Witam. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystanie z praktyki lekarskiej Pana Doktora Purpurowicza. W moim przypadku chyba opatrzność nade mną czuwała, iż trafiłem właśnie na Pana Doktora. To niesamowicie kompetentny i oddany pacjentowi lekarz, co w tych czasach należy niestety do rzadkości. Wróżę Panu Doktorowi ogromną karierę - oby więcej takich lekarzy jak Pan!! Pozdrawiam - Wdzięczny Pacjent

Lekarz leczył minie przychodni w Koluszkach w MEDKOLU z bardzo odpornej bakterii na antybiotyki i mnie wyleczył po kilku wizytach więcej takich młodych lekarzy a opinia o służbie zdrowia i lekarzach się poprawi.

Bardzo polecam tego lekarza, ma miłe i kompetentne podejście do pacjenta

Bardzo polecam tego lekarza, ma miłe i kompetentne podejście do pacjenta