Usg Łódź

USG Doppler, USG

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Byłam na usg piersi. Bardzo dokładny, miły. Sporo czasu poświęcił na jedną zmianę, dopytywał o poprzednie badania, chciał od razu porównać. Niektórzy lekarze wykonują usg w minute i niedokładnie a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.

Opinia dodana przez: Marlena

Centrum Ginekologii i Położnictwa
ul. Zielona 25
Łódź

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Zuzanna Mathier

Centrum Medyczne LUX MED
Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

Realizując w Lux med badania jezeli chodzi o kompetencje lekarza można spodziewać się chyba wszystkiego, ale największym zaskoczeniem i to zdecydowanie pozytywnym jest Pani Kasia. Mimo męskiego profilaktyczne badania pojawia się pewien "niepokój/stres". Pani doktor zdecydowanie swoją empatią, uśmiechem, komunikacja i podejściem do pacjenta sprawia że z leżanki w gabinecie aż nie chce się wstawać. Oby więcej takich lekarzy, wyczuwalne powołanie Z pełnym przekonaniem stwierdzam że to najlepszy lekarz bez podziału na specjalizacje u jakiego się pojawiłem w czasie badań "Zdrowy mezczyzna" . Dziękuję i gratuluję!

Opinia dodana przez: Piotr

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!

Opinia dodana przez: Mał

Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce

Opinia dodana przez: magda

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Witam. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystanie z praktyki lekarskiej Pana Doktora Purpurowicza. W moim przypadku chyba opatrzność nade mną czuwała, iż trafiłem właśnie na Pana Doktora. To niesamowicie kompetentny i oddany pacjentowi lekarz, co w tych czasach należy niestety do rzadkości. Wróżę Panu Doktorowi ogromną karierę - oby więcej takich lekarzy jak Pan!! Pozdrawiam - Wdzięczny Pacjent

dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

USG ginekologiczne, USG

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

najlepsze usg na jakim byłam, poczucie humoru, jedyna wada to wysokość opłaty oraz czekanie 2 godziny mimo umówionego terminu

Opinia dodana przez: kamila

Szpital M.Kopernika

Łódź

Bardzo dobry lekarz i człowiek .Mam mu wiele do zawdzięczenia .Konsekwentny i bezinteresowny pacjent czuje się dla niego ważny jako człowiek nie kolejna anonimowa osoba o której się zapomina gdy tylko opuści gabinet .

Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Marek Kozarzewski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Klinika Gameta

Łódź

ŚWIETNY LEKARZ,BIJE OD NIEGO SPOKÓJ I PROFESJONALIZM,ŚWIETNIE PRZEPROWADZA USG OPISUJĄC WSZYSTKO DOKŁADNIE,BYŁAM U DOKTORA PIERWSZY RAZ I JESTEM ZACHWYCONA!DOTĄD NIE BYŁAM U LEPSZEGO LEKARZA-WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE...

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Jakby co to Pani Doktor przyjmuje w dwa piątki w miesiącu w Salve na Szparagowej :) Dlatego dzwońcie i zapisujcie się bo naprawdę warto, nie ma lepszego lekarza :)

Opinia dodana przez: Paulina