Usg Łódź

wizyta już od 100

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Byłam na usg piersi. Bardzo dokładny, miły. Sporo czasu poświęcił na jedną zmianę, dopytywał o poprzednie badania, chciał od razu porównać. Niektórzy lekarze wykonują usg w minute i niedokładnie a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.

Opinia dodana przez: Marlena

Centrum Ginekologii i Położnictwa
ul. Zielona 25
Łódź

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Zuzanna Mathier

Centrum Medyczne LUX MED
Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź

Realizując w Lux med badania jezeli chodzi o kompetencje lekarza można spodziewać się chyba wszystkiego, ale największym zaskoczeniem i to zdecydowanie pozytywnym jest Pani Kasia. Mimo męskiego profilaktyczne badania pojawia się pewien "niepokój/stres". Pani doktor zdecydowanie swoją empatią, uśmiechem, komunikacja i podejściem do pacjenta sprawia że z leżanki w gabinecie aż nie chce się wstawać. Oby więcej takich lekarzy, wyczuwalne powołanie Z pełnym przekonaniem stwierdzam że to najlepszy lekarz bez podziału na specjalizacje u jakiego się pojawiłem w czasie badań "Zdrowy mezczyzna" . Dziękuję i gratuluję!

Opinia dodana przez: Piotr

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!

Opinia dodana przez: Mał

Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce

Opinia dodana przez: magda

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Witam. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystanie z praktyki lekarskiej Pana Doktora Purpurowicza. W moim przypadku chyba opatrzność nade mną czuwała, iż trafiłem właśnie na Pana Doktora. To niesamowicie kompetentny i oddany pacjentowi lekarz, co w tych czasach należy niestety do rzadkości. Wróżę Panu Doktorowi ogromną karierę - oby więcej takich lekarzy jak Pan!! Pozdrawiam - Wdzięczny Pacjent

dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

USG ginekologiczne, USG

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

Trafiłam do pana ze skierowaniem ze zdunskiej woli,było to w32 tyg. ciazy z wada malensta,powiedziano ze coś z główka i unikano strasznie...dopiero u dr dowiedziałam sie ze dziecko ma wodogłowie i wytłumaczył wszystko na czym to polega i co czeka mojego synka po porodzie,mial wiedze i pojecie o tym niczym neurochirurg.To u niego miałam zrobione profesjonalnie usg,doładnie patrzył,opisywał kazda cześć ciała mojeg maleństwa,widział ze jestem w szoku...no takiego usg nigdy nie miałam.W drugiej ciazy napewno bede chodziła do niego. chce dodac ze oj synek ma dwa latka,ma zastawke,i jest bardzo madrym i usmiechnietym dzieckiem,nadopiero zaczał raczkowac,ale dzieki rehab. sa postepy,nikt by nawet sie nie domyslił co przeszedł i co przeszła jego mama....ale do przodu! panie dr DZIEKUJE

Szpital M.Kopernika

Łódź

Bardzo dobry lekarz i człowiek .Mam mu wiele do zawdzięczenia .Konsekwentny i bezinteresowny pacjent czuje się dla niego ważny jako człowiek nie kolejna anonimowa osoba o której się zapomina gdy tylko opuści gabinet .

Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Marek Kozarzewski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Klinika Gameta

Łódź

ŚWIETNY LEKARZ,BIJE OD NIEGO SPOKÓJ I PROFESJONALIZM,ŚWIETNIE PRZEPROWADZA USG OPISUJĄC WSZYSTKO DOKŁADNIE,BYŁAM U DOKTORA PIERWSZY RAZ I JESTEM ZACHWYCONA!DOTĄD NIE BYŁAM U LEPSZEGO LEKARZA-WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE...

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

W końcu znalazłam swojego ginekologa. Jestem pod wrażeniem wizyty u Pani Doktor. Niesamowicie miła i pełna profesjonalizmu w swoim działaniu osoba, dokładny wywiad, delikatne, dokładne badanie z opisem czynności wykonywanych i na końcu wizyty pytanie czy mam jakieś wątpliwości lub pytania, wszystko w intymnej atmosferze i bez pośpiechu. Cierpliwość, profesjonalizm, delikatne badanie to jej domena. Jest to lekarz, który poświęca swojej pacjentce na wizycie tyle czasu, ile tego potrzebuje, będąc w ciąży i chodząc do niej potrafiłam być w gabinecie nawet 30 minut, póki nie wyjaśniła wszystkich wątpliwości i nie zrobiła usg i wszystkich niezbędnych badań. Pani doktor sama uspokaja, że mamy czas i spokojnie możemy rozmawiać. Jest to bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, zawsze wysłucha i odpowie na pytania, doradzi, z czystym sumieniem mogę Ją polecić. Jedyny mankament to długi okres oczekiwania, żeby się dostać na wizytę do Pani Doktor.

Badania USG w mieście Łódź