Lekarze Łódź

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina

Magdalena Kacprzyk

Staniszewski Dent
Zakładowa 64; Zakładowa 84
95-040 Łódź

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)
Opinia dodana przez: admin

Paweł Osiński

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Polecam po stokroć. Świetny lekarz i człowiek pełny empatii. Bardzo konkretna osoba, potrafiąca rzeczowo wytłumaczyć problem, oraz wytłumić emocje pacjenta przed zabiegiem - i po. Byłem operowany przez Pana doktora (wymiana stawu biodrowego) i zostałem zaopiekowany ponad swoje oczekiwania. Profesjonalizm Pana doktora przełożył się na moje zdrowie - znów mogę normalnie chodzić i funkcjonować - za co serdecznie Mu dziękuję!
Opinia dodana przez: Zbigniew Romański

dr Agata Dwilewicz

Psychiatra

Przychodnia
dr. Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor Agata jest wspaniałym lekarzem leczę się już u pani Agaty od siedmiu lat jest wrażliwy delikatnym sympatycznym lekarzem bardzo mocno szanuje panią Agatę dzięki niej potrafię żyć ze swoją chorobą zawsze ma pomóc że strony pani Agaty mogę zawsze na nią liczyć pozdrawiam gorąco przesympatyczna panią Agatę
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Logopeda
                                       mgr Hubert Krzyszkowski

mgr Hubert Krzyszkowski

Logopeda

LogoVox - Centrum Terapii Głosu i Mowy
ul. Narutowicza 116A
Łódź

Super osoba specjalistyczna z indywidualnym i pełnym uwagi podejściem. Z p Hubertem można szczerze porozmawiać o głosie na każdym poziomie, od szczegółów pracy krtani po całościową społeczną ekspresję.
Opinia dodana przez: Krzysiek
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

WSSZ im. Biegańskiego Oddział Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej
Kniaziewicza 1/5
91-347 Łódź

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

dr Ewa Gromadzka

Ka Med
Aleksandrów łódzki
95-070 Łódź

Pani doktor z powolania. Rzeczowa kompetentna z bardzo dobrym podejściem do malego pacjenta. Antybiotyk to ostatecznosc.

Henryk Skowroński

Szpital Miejski im.Jonszera
Łódź

Jestem żywym chodzącym przykładem umiejętności Pana DOKTORA. Przypadkowy upadek na krawężnik rzepka kolanowa pęknięta na pół i dolna część na trzy części.Wypadek na Mazurach. Diagnoza w szpitalu w Mrągowie-rzepka do usunięcia.Powrót do Łodzi.Operacja dopiero po 48 godzinach na szczęście trafiłem na Pana DOKTORA.Ostrzegł przed operacją,że dolną część rzepki trzeba będzie usunąć.I tu niespodzianka bo nie usunął a poskładał wyreperował tak,że bardzo dobrzy rehabilitanci,których mam w rodzinie nie mieli co robić.Żadnych ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Kacperski

Iwona Ligenza

szpital na Spornej
prywatnie -Piaski Rudnickie
Łódź

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Paweł Kuligiewicz

Ortopeda, Traumatolog

I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga w Łodzi
ulica Pieniny 30
92-003 Łódź

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu Byłam ostatnio u niego na wizycie kiedy zastępował innego, też bardzo dobrego lekarza z tej placówki Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty,wyjaśnił sporo rzeczy,odpowiadał na każde pytanie,bez problemu mogłam zerknąć na postęp zrastania się mojej stopy po złamaniu Mimo mojego ogólnego strachu przed wizytami lekarskimi,który mam od najmłodszych lat,rozmowa z panem Pawłem,rozluźniła mnie całkiem,przede wszystkim jego spokojne i cierpliwe ...
Opinia dodana przez: syla
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Neurolog
                                       dr n. med. Łukasz Jasek

dr n. med. Łukasz Jasek

Neurolog

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Grzegorz Guzowski

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w ...
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Anna Prokop

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet
Kwarcowa 67
91-001 Łódź

Córka Gabrysia ma skończone 6 lat. Cechuje ja opozniony rozwój mowy. Jakanie towarzyszylo jej od 4tego roku życia. W związku z czym przeszła koszmarna drogę porzez specjalistów logopedow, neurologopedow, neurologow, psychologow w całej Polsce, nawet trafiłam na tresure bo inaczej nie mogę tego nazwac nowa mowa. pl gdzie w twarz mi powiedziano, że moja córka będzie jakala do ostatnich dni zycia. Ze tylko metoda wolnego mówienie da jej szansę porozumiewania ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Paweł Hylewski

Lekarz rodzinny

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz. Prawdziwy fachowiec z powołaniem! Nie życzę nikomu choroby, ale jeśli już się trafi, polecam konsultację właśnie u tego lekarza!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Marek Zakosztowicz

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek

lek. dent. Adam Lisik

Przychodnia Stomatologiczna
Królewska 7/11/4
93-319 Łódź

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Wojciech Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Pan Doktor wykonał u mnie ekstrakcje ósemki. Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i bezbolesności tego zabiegu. Wiele osób mnie straszyło jak ciężki to zbieg będzie ze względu na jej ułożenie, ale profesjonalizm doktora sprawił, że nie wiązało się to z żadnymi przykrymi dolegliwościami. Serdecznie polecam tego specjalistę
Opinia dodana przez: Aleksandra