dr n. med. Grzegorz Guzowski

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w drugą będąc pod opieką doktora (zdiagnozowane PCO), teraz właśnie leżę obok mojego cudnego Synka 😊 podczas pobytu w szpitalu de Guzowski odwiedzal mnie codziennie, co dało bardzo duży komfort psychiczny. Na pewno wrócę pod jego opiekę przy kolejnych staraniach 😊

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Dzięki temu lekarzowi zaszlam w upragnioną ciąże. Leczyłam się 5 lat na niepłodność. Prowadził moją ciążę od początku do końca i wykonał wspaniale cięcie cesarskie. Wizyty nie są stresujące, dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Nie jest nastawiony na kasę. POLECAM.

Lekarz super, fachowy potrafi wszystko wytłumaczyć dzięki niemu będziemy mieli wymażonego dzidziusia :)

Fachowy, kompetentny, DELIKATNY, wszytsko dokładnie tłumaczy rozważając różne możliwości. W razie wątpliwości można konsultować się telefonicznie. To przyjemność znać takiego lekarza. A ponadto Pan doktor jest młody i przystojny. Polecam!

To przyjemność znać takiego lekarza.
A ponadto Pan doktor jest młody i przystojny.
Polecam!

Byłam tylko co prawda raz na USG, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Niezwykle sympatyczny, kontaktowy, wyjaśnił dokładnie i opisał obraz USG, dopytując czy chciałabym zobaczyć lub dowiedzieć się czegoś więcej. Mimo późnej godziny (byłam ostatnią pacjentką) poświęcił mi sporo czasu.

Świetny lekarz, FACHOWIEC, wysoka kultura, wizyta trwa ok 30-40 minut. Wszystko wyjaśnia, dokładnie bada, rowbi wnikliwy wywiad. Świetny w wykonywaniu USG. Dr. Grzegorz Guzowski jako pierwszy z licznych lekarzy u których szukałam pomocy wykrył u mnie ENDOMETRIOZE. Początkowo leczyłam sie u niego państwowo a teraz prywatnie. Ale nie szkoda mi pieniędzy bo wiem że to fachowiec, człowiek z sercem i powołaniem!!