Ginekolog Położnik Łódź

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Ja jestem zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Zanim do niej trafiłam, byłam u wielu innych ginekologów. Nikt nie umiał mi pomóc. Doktor Gradzik też długo walczyła z moją przypadłością, ale nigdy nie dała za wygraną(jak wszyscy inni). Próbowała wciąż innych leków, sposobów, terapii. W końcu się udało. Wyleczyła mnie całkowicie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Uważam, że jest dobrym fachowcem.

Opinia dodana przez: Aga

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

Łódź

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Lekarz delikatny , mający dużo wiedzy i chętny pomagać pacjentowi. Wychodziła od niego z podniesiona głowa . Doświadczony .

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog położnik, Ginekolog

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła mi właśnie Pana Michała. I to było właśnie jak przysłowiowa wygrana w totka. Super podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, diagnostyka bez zastrzeżeń (nie na zasadzie, a może to, a może tamto, a może konsultacja, tylko konkrety). Uważam, że jest to tzw. jeden z nielicznych lekarzy obecnie z tzw. powołania

Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia
Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,

Opinia dodana przez: Jola

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w drugą będąc pod opieką doktora (zdiagnozowane PCO), teraz właśnie leżę obok mojego cudnego Synka 😊 podczas pobytu w szpitalu de Guzowski odwiedzal mnie codziennie, co dało bardzo duży komfort psychiczny. Na pewno wrócę pod jego opiekę przy kolejnych staraniach 😊

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!

Opinia dodana przez: Mał