Ginekolog Położnik Łódź

Ginekolog położnik Łódź lek. med. Jarosław Krzyżanowski

Łódź

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.
Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka ...
Opinia dodana przez: Marta

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog położnik, Ginekolog

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła ...
Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia
Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,
Opinia dodana przez: Jola

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

Ginekolog położnik, USG

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!
Opinia dodana przez: Mał

Ginekolodzy położnicy w Łodzi