Ginekolog Położnik Łódź

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Mogę każdej kobiecie polecić Panią Doktor. Wprowadziła mnie na dobre tory diagnozując moją dolegliwość, dobrała odpowiednie leczenie a sama terapia nie stwarzała mi żadnego problemu. Jestem bardzo zadowolona bo kto zrozumie lepiej kobietę jak nie druga kobieta? Polecam

Opinia dodana przez: Gosia
Ginekolog położnik Łódź lek. med. Jarosław Krzyżanowski

Łódź

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.
Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka razy, bo dziecko było bardzo ruchliwe), wpisał w tabelkę w której było jasno określone z jakim wiekiem ciąży jest adekwatny pomiar. Wyszłam stamtąd z obszernym opisem i 6 zdjęciami na których dokładnie było widać dziecko. Co prawda nie określił, tak jak wielu genialnych lekarzy, płci dziecka, ale ja i tak uważam że to by było za wcześnie. Zrobił wszystko co powinien był zrobić. Jestem zadowolona.

Opinia dodana przez: Marta

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.

Opinia dodana przez: Joanna

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog położnik, Ginekolog

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła mi właśnie Pana Michała. I to było właśnie jak przysłowiowa wygrana w totka. Super podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, diagnostyka bez zastrzeżeń (nie na zasadzie, a może to, a może tamto, a może konsultacja, tylko konkrety). Uważam, że jest to tzw. jeden z nielicznych lekarzy obecnie z tzw. powołania

Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia
Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,

Opinia dodana przez: Jola

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w drugą będąc pod opieką doktora (zdiagnozowane PCO), teraz właśnie leżę obok mojego cudnego Synka 😊 podczas pobytu w szpitalu de Guzowski odwiedzal mnie codziennie, co dało bardzo duży komfort psychiczny. Na pewno wrócę pod jego opiekę przy kolejnych staraniach 😊

Opinia dodana przez: Ewa

Ginekolodzy położnicy w mieście Łódź