Lekarze Łódź

Łódź Traumatolog dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Arkadiusz Zygmunt

Endokrynolog

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Michał Krysicki

Kardiolog, Internista

wizyta już od 100
Łódź Urolog lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

wizyta już od 150
Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47

dr n. med. Nikolay Myalo

Okulista

Salon optyczny "VIZ-OPTYK"
al. Piłsudskiego 89
92-332 Łódź

Dr Miało bardzo dokładnie zbadał moje oczy i wszystko mi wyjaśnił. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego i życzliwego specjalistę. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Joanna Sapieżko

Radiolog

Przychodnia Malinowa
ul. Kilińskiego 21
90-205 Śródmieście, Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda
Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

Chirurg ogólny

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Łódź Internista lek. med. Leszek Bieniaszek