Lekarze Łódź

Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

Chirurg ogólny

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Ryszard Kujawski

Chirurg ogólny

wizyta już od 100
Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.
Opinia dodana przez: Malgorzata

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka

Chirurg ogólny - Profesor, Chirurg naczyniowy - Profesor

Łódź

Dramat. Przyszedłem do Doktora z problemem żylaków. Popatrzył pare sekund na nogi i stwierdził, że nic nie widzi i nie jest to według niego problem z krążeniem. Miałem już wcześniej robioną operację na żylaki i całkowicie negował moje słowa, że wyraźnie odczuwam dyskomfort identyczny do tego jaki towarzyszył mi w tamtych czasach. Zarzucał mi podważanie jego 30-letniego doświadczenia w pracy, o czym wielokrotnie nie omieszkał wspomnieć. Po moich prośbach z ...
Opinia dodana przez: Marcin

Łódź Traumatolog dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Arkadiusz Zygmunt

Endokrynolog

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Michał Krysicki

Kardiolog, Internista

wizyta już od 100
Łódź Urolog lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

wizyta już od 150
Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.
Opinia dodana przez: basiulka47
Łódź Kardiolog lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

Kardiolog, Internista

Łódź Laryngolog dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Laryngolog

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa