dr n. med. Michał Krekora

3,9
3,6

jestem zawiedziona tym lekarzem. na stronie znanylekarz. pl sa same pozytywne opinie jesli chodzi o p.krekore. a ja nie moglam dodac negatywnej, bo mi ja serwis odrzuca!! nie zgadzam sie na takie cos, wiec tam gdzie sie da, bede opisywac swoja historie i bede dawac ta sama bardzo slaba ocene. wizyta trwa gora 10 minut (wliczajac ubranie sie pacjentki), na moje pytania bylam zbywana i kiedy chcialam zadac kolejne pytanie, doktor kierowal mnie juz do drzwi. i najwaznijesze, po czym stwierdzam,ze ten lekarz to troche pomylka, to nie powiedzial mi,ze miedzy 11-14 tyg robi sie usg pod wzgledem przeziernosci karkowej!!! nie mialam takiego usg, bo o nim nie wiedzialam! ten lekarz nawet o tym nie wspomnial;/ a jest to bardzo wazne! teraz jestem w 21 tyg. i mam nadzieje,ze moj synek jest zdrowy. poza tym wizyty co dwa tygodnie (kazda platna) w dobrze przebiegajace ciazy, to chyba przesada??? nie polecam tego lekarza!

Zdecydowanie polecam tego lekarza, jest fachowy i konkretny, choć niektórym może wydawać się specyficzny.Prowadzi moją ciążę mnogą, w porę zauważył niepokojące objawy i zastosował leczenie.W razie wątpliwości można do niego zadzwonić poradzić się-to daje poczucie bezpieczeństwa. Ufam temu lekarzowi całkowicie.Poleciłam go mojej siostrze z czystym sumieniem i polecam innym

Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych lekarzy z jakimi w moim życiu miałam kontakt. Lekarz z powołania nie z wyrafinowania i do tego zna się na rzeczy.

Witam.Poznałam Dr Krekorę w ICZMP.To właśnie On był uprzejmy i z dużym zainteresowaniem podchodził do pacjentek.To lekarz z dużą wiedzą,wieloletnią praktyka i przede wszystkim z dużym sercem.To On prowadził moją ciążę.Polecam Go w 100%!!!

Lekarz z powołania, charakteryzuje go profesjonalne podejście do choroby i pacjenta, niezwykła uprzejmość i serdeczność.

bardzo słaby lekarz. wizyta trwa max 10 min. nie ma wyjaśnień co się dzieje, moja wizyta składał się z 2 pytań, bez badania. nie wykrył problemu o którym dowiedziałam się kilka dni później od innego lekarza... słabo

słabo

super doktor polecam szczerze!! kompetentny i konkretny