dr n. med. Andrzej Święs

Urolog

Niezwykły człowiek i lekarz! Lekarz, który, gdy inni nie chcieli, bezinteresownie zajął się leczeniem mojej mamy. Poznałyśmy Doktora w styczniu 2019 roku w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdy pojawiłyśmy się ze skierowaniem do szpitala na oddział Urologii, bo w innym miejscu zrobiono nam trudności i przykrości związane z przyjęciem. Od lutego 2019 roku moja mama była 4 razy na bloku operacyjnym z jego udziałem, a zaangażowanie i ogromny wysiłek jaki Doktor poczynił zaowocował tym, że żyje! Choć choroba jest bardzo trudna i wymagająca Doktor Święs podejmuje kolejne kroki, by ratować moją mamę. Jest godny zaufania, daje poczucie bezpieczeństwa, wytrwale i z ogromnym poświęceniem zajmuje i interesuje się pacjentem, niejednokrotnie również w wolnym czasie. Medycyna to nie tylko zawód, ale pasja Doktora. Jest jak najlepsze narzędzie w rękach Boga! Talent, doświadczenie i intuicja medyczna jest nieoceniona i nie do opisania. Doktor Święs zasługuje na najwyższe uznanie. Nazywamy go Naszym Lekarzem i za Wszystko jesteśmy z mamą ogromnie wdzięczne!!! DZIEKUJEMY!

LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA,MIŁY,UPRZEJMY I Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU.

LEKARZ NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA,MIŁY,UPRZEJMY I Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU.

Mając 21 i cierpiąc przez 3tygodnie z powodu kolek nerkowych dzięki "uprzejmości" szpitala im. Kopernika ponieważ szpital nie potrafił pomóc, trafiłam do dr. Święsa szybka reakcja ze strony doktora, zabieg i po bólu! Pełen profesjonalizm, uprzejmość i zaangażowanie!! Dziękuje. D.Sz.

Dobry fachowiec,trafna diagnoza ,szybko podejmuje konkretne działania ,godny polecenia. Pacjent od dwóch lat.

Pacjent od dwóch lat.

odradzam tego lekarza liczy sie tylko kasa

odradzam tego lekarza liczy sie tylko kasa

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, znający się na rzeczy.

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, znający się na rzeczy.

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo mi pomógł pod względem zdrowotnym, polecam innym. S. Bartczak (Poznań)

S. Bartczak (Poznań)

Dobry przy stole. Jedyne wady to to , ze chla i jest chamski.

Dobry przy stole. Jedyne wady to to , ze chla i jest chamski.

Ktoś kto uważa ,że można opluć każdego jest głupcem Można obrazić człowieka ale nie można obrazić dobroczyńcy. Jestem pacjentem pana dr.ANDRZEJA ŚWIĘSA od kwietnia 2007 r.i dla tego mogę podzielić się z wami refleksją "żyję"-dzięki temu że,trafiłem na takiego wspaniałego człowieka pacjent romuald kwiatek z rodziną

Ktoś kto uważa ,że można opluć każdego jest głupcem
Można obrazić człowieka ale nie można obrazić dobroczyńcy.
Jestem pacjentem pana dr.ANDRZEJA ŚWIĘSA od kwietnia 2007
pacjent romuald kwiatek z rodziną

Wielkie rozczarowanie,co do umiejetności nie jestem fachowcem i trudno mi się wypowiedzieć ale co do etyki to wielkie rozczarowanie. Osoba zainteresowana w sposób wprost niesmaczny stroną finansową, co potrafi dać do zrozumienia . Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z lekarzami Jego pokroju.