lekarz Rafał Kliś

Urolog

Dr Kliś pracuje w Medikus AT i myślę, że bardzo to dziwne, że nie może wystawić pacjentowi skierowania do szpitala?????Może w tej sprawie wypowiedzą się szefowie spółki !? Odnośnie udzielanej przez doktora pomocy pacjentom się nie wypowiem, bo skąd mam mieć taką wiedzę? Mnie pomaga już od 11 lat z dużym powodzeniem, czyli dobry lekarz.

Do w/w opinii. Może mi wyjaśnicie takie dziwne zjawisko, a mianowicie; długą kolejkę pacjentdów o tego lekarza? I to by było na tyle!

Nie polecam . Brak doświadczenia , brak zaangażowania , nietrafna diagnoza . Nie rozpoznał zapalenia prostaty , ale jak można trafić z diagnozą skoro nie zaleca się tak podstawowych badań jak posiew nasienia . W przypadku bólu jąder twierdzi '' jest dobrze bo nie ma nowotworu '' . Zlecił posiew moczu który i tak wychodził ujemny u internisty ( dlatego dostałem skierowanie do urologa , aby pogłębił diagnozę ) . USG wymuszone i zrobione niedokładnie , prostata niezbadana , pęcherz i nerki także nie raczył obejrzeć . Dodam także , że w przerwie między pacjentami przyjmuje pracowników z firm farmaceutycznych a pacjentom każe czekać . Przyjmuje w Szpitalu Kopernika w Łodzi oraz w Medicus AT na Łęczyckiej . Jeżeli zależy wam na zdrowiu oraz szybkiej i trafnej diagnozie to omijajcie tego lekarza szerokim łukiem .

W życiu nie spotkaliśmy tak okropnego lekarza. Pacjentów traktuje jak zło konieczne, upokarza chorych ludzia, a co gorsza również personel medyczny, który mu asystuje., a to już kompletny brak klasy. Jezeli ktoś sie mu coś odpowie woła ochroniarza!!! To nie lekarz tylko psychopata. Pracuje dla nfz w żyrardowi, bo żaden szanujący sie prywatny ośrodek by go nie zatrudnił.Wizyta jest szybka i nie interesuje go co ma do powiedzenia pacjent. Na wszelki wypadek polecam iśc do innego lekarza ponieważ ten przegapił nowotwór u mojego taty. Mam nadzieję, że jak zachoruje trafi na takiego lekarza na jak on. Pozdrawiam innych upokarzanych pacjentów tego pseudo lekarza.