dr n. med. Mariusz Blewniewski

Urolog

2,7
2,9
2,6

Niestety moi mili, znacie się na medycynie tak jak na polityce! Pan doktor Mariusz Blewniewski w przeciwieństwie do swoich pięciu poprzedników - urologów ,którzy mnie badali powiedział zdecydowanie i konkretnie o nadchodzących skutkach przenoszonej i narastającej od wielu lat choroby. Natychmiastowa interwencja chirurgiczna przywróciła mi normalne funkcjonowanie. To profesjonalizm i doświadczenie pozwala doktorowi wprowadzić poczucie swobody i przyjaznej atmosfery na sali zabiegowej, dając poczucie bezpieczeństwa, niweluje przestrach i przerażenie przed powagą interwencji chirurgicznej. Przychodzimy się RATOWAĆ nie umierać - i nie ma tam czasu, ani miejsca na zbędne pogaduchy. Jestem ...

Niestety moi mili, znacie się na medycynie tak jak na polityce!
Przychodzimy się RATOWAĆ nie umierać - i nie ma tam czasu, ani miejsca na zbędne pogaduchy. Jestem pełen podziwu i uznania. Jestem ZA i Dziękuję!

Dr Blewniewski jest b.dobrym lekarzem dzieki Niemu zyje i moge cieszyc sie z dwojki dzieci na ktore patrze kazdego dnia jak dorastaja....gdyby nie jego upor i czujnosc dzis by mnie tu nie bylo( powiem ze nigdy nie mialam z Nim wczesniej doczynienia dostalam tel.od sasiadki i w chwili choroby zadzwonilam) zostalam przyjeta .....to wladnie dr. Byl dociekliwy i stawil trafna diagnoze......moglabym duzo napiac w tej sprawie ale napisze DZIEKI BOGU ZE TO WLASNIE DOKTOR MNIE PRZYJĄŁ I MNIE PROWADZIL BOG ZAPLAC DOKTORZE

Zdecydowanie odradzam byłem na wizycie u tego lekarza i zostałem totalnie olany, opowiedizalem o swoich dolegliwosciach i ze nie pozwalaja mi normalnie funkcjonowac a pan doktor powiedizal ze nie wie od czego sa te dolegliwosci nie zlecil nawet zadnych badan odprawił mnie z kwitkiem WIELKIE NIE !

Odradzam. Ja również dołączę do grupy wyrażającej negatywną opinię. Nie dość, że jego umiejętności i kompetencje pozostawiają wiele do życzenie, to szczytem bezczelności jest fakt, że podczas zabiegów odbiera telefony, zupełnie nie skupiając się na pacjencie. Pan "Doktor" wydaje się być niezwykle znudzony swoją pracą, a pacjent jest dla niego natrętem.

Odradzam. Jestem po wykonaniu przez tego lekarza elektrokoagulacji. Mial pobrac wycinek, co bylo dla mnie rzecza najwazniejsza, ale po zabiegu dowiedzialam sie, ze nie pobral. Dodatkowo potrzebowalam na ten dzien zwolnienia lekarskiego bo bylam na zabiegu w szpitalu, ale powiedzial, ze nie wzial ze soba bloczka do wypisywania. Ewentualnie moge przyjechac do niego nastepnego dnia do Lodzi to wypisze. Odradzam szczerze. Czytalam opinie, ale myslala, ze ja wystawie pozytywna, niestety mylilam sie.

Doktor Blewniewski, to bardzo dobry lekarz, fachowiec, a przy tym przystojny mężczyzna z poczuciem humoru i indywidualnym podejściem do pacjenta. W rzetelny sposób objaśnia, na czym polega problem (mam nowotwór w pęcherzu moczowym), wskazuje, jakie są rokowania i możliwości leczenia. Jestem pacjentką w ramach NFZ i mam przekonanie, że dla Pana Doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta i to, jak mu można pomóc. Trafiłam pod opiekę Pana Doktora przez przypadek, ale po tym, jak się mną zajął, mam do niego pełne zaufanie i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Miałem wydaną opinie sądowo-lekarską przez dr Blewniewskiego. Na badaniach najpierw było zapoznanie się z opinią lekarz sądowego Piotra Lipińskiego i skarg na niego złożonych. Nie badając mnie przed przeczytaną opinią stwierdził, że opinia jest według niego prawidłowa. Póżniej dobiero mnie badał i stwierdził prostatę, a także badał sztywność mojego kręgosłypa trzymając mnie w pół i potrząsając ( nigdy w ten sposób nie badał mnie żaden urolog, a było ich siedmiu )Lekarz był zdziwiony sposobem usunięci mojej nerki (od prządu) i stwierdził, że się nigdgy z takim przypadkiem nie spodkał. Moim zdaniem nie jest to dobry lekarz ani fachowiec to wystawiania opini. Każdy inny urolog nie podziela zdania tych "specjalitów" i są zdziwieni tymi opiniami. Na sprawy sądowe nie wstawił się dwukrotnie, na drugiej sprawie sąd ukarał go karą grzywny 300 zł. Czy do takiego lekarza można mieć zaufanie i czy powinien pełnić fukcje lekarza sądowego. Czy rozwiązaniem sprawy będzie zmęczenie pacjęta czy moja śmierć.

Lekarz A (mniejsza o nazwisko) uznał że problem należy leczyć chirurgicznie. Blewniewski zamiast posłuchać opinii kolegi po fachu czy chociaż z nim porozmawiać zrobił inny, mniejszy zabieg, który okazał się niepotrzebny.Już w trakcie jego wykonywania stwierdził się że w ten sposób problemu rozwiązać się nie da i lekarz A miał rację. Potrzebował elektrokoagulatora i znieczulenia do potwierdzenia diagnozy postawionej wcześniej bez takich zabiegów. Zabieg zaczął przeprowadzać nim znieczulenie zaczęło działać. Po wyszedł, nie zamieniając ze mną słowa. Problemu nie rozwiązał, za to odłożył możliwość jego rozwiązania o dobre kilka tygodni. ...

Ogólnie - unikać, omijać z daleka.

Założył cewnik między nerką a pęcherzem i nie chciało mu się go wyjąć przed wypisem ze szpitala, w efekcie wróciłem do szpitala po trzech dniach w stanie ogólnego zatrucia organizmu. Usuwając przy drugim wypisie ten cewnik endoskopem był wyjątkowo niedelikatny, popisywał się przed pielęgniarką jak to jednym ruchem może go wprawnie włożyć do cewki, w efekcie tego wprawnego ruchu mam uszkodzoną cewkę moczową i bóle przy każdym siusianiu.

Wspaniały lekarz,bardzo dobry specjalista ,dzięki niemu moje życie stało się lepsze(jestem dopiero co po zabiegu wszczepienia taśmy)więcej takich lekarzy