Artur Rybka

Urolog

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ilość poświęconego czasu naprawdę imponuje, inni lekarze podchodzą do tematu bardzo powierzchownie. Jeśli ktoś szuka urologa naprawdę pierwszej klasy - moim zdaniem wybór jest tylko jeden i jest to Pan Artur, gorąco polecam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko

Super lekarz, bardzo miły i zaangażowany. Na początku wszystko jasno tłumaczy, a później fachowo przeprowadza potrzebny zabieg. W trakcie leczenia jest w ciągłym kontakcie, wyraźnie zależy mu na zdrowiu i zadowoleniu pacjenta. Szczerze polecam.

Bardzo polecam! Świetny lekarz , bardzo dobre podejście do pacjenta. Profesjonalizm w każdym calu. Inni lekarze powinni się od niego uczyć! Wielkie dzięki panie doktorze i pozdrawiam.

Słowo „profesjonalista” to za mało, żeby wyrazić to jakim wspaniałym lekarzem jest urolog Artur Rybka. Jestem pacjentem doktora od kilku miesięcy, żaden lekarz nie był w stanie ulżyć mi w bólu, tylko jemu się to udało. Panie doktorze, chylę czoła przed Pańskimi umiejętnościami i zasobem wiedzy, jakim Pan dysponuje. Przyjeżdżam do Pana z Turku i polecam wszystkim w mojej okolicy. Nie znam lepszego specjalisty.

Doktor Rybka jest osobą pełną empatii, angażuje się całym sercem w swoją pracę. Interesuje się losem swoich pacjentów. Odbiera telefony nawet w nocy i zawsze jest gotowy, by nieść pomoc! To jedyny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Nie znam lepszego. Pozdrawiam

Polecam Pana Artura w 100% ponieważ cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta , bardzo trafna diagnoza i skuteczne leczenie do tego pełne zaangażowanie w trakcie leczenia. WZÓR DO NAŚLADOWANIA dla innych lekarzy!!!!!!!!!!

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią, WAZNE :posiada przenosny aparat USG, dostepny pod telefonem do późnych godzin, po skonultowaniu z innymi urologami- bardzo trafne okazały się : diagnoza, leczenie oraz rokowania doktora Rybki. polecam tego lekarza

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią,

WAZNE :posiada przenosny aparat USG,

dostepny pod telefonem do późnych godzin,

polecam tego lekarza

Profesjonalista w każdym calu. Zarówno jako lekarz, urolog, chirurg i przede wszystkim człowiek. Cechuje Go ogromna sympatia do pacjenta, wyrozumiałość jak i empatia do drugiego człowieka. Szybko i fachowo diagnozuje, troszczy się o dobro swojego pacjenta, najważniejszą zapłatą dla pana Artura jest zadowolenie drugiej osoby. Operacja wędzidełka w Jego wykonaniu to czysta formalność a i wręcz przyjemność. Wszystko odbyło się i zagoiło szybciej niż przewidują inni lekarze. Polecam serdecznie TEGO lekarza i oby więcej takich ludzi spotykać na swojej drodze. Dziękuję i pozdrawiam !

bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Doktor Artur cechuje się wielkim zaangażowaniem wszystko szczegółowo wyjaśnia. Po zabiegu Doktor sam dzwonił i interesował się mną. Polecam!

Wielka klasa. Bogate doświadczenie. Prawdziwy profesionalista. służy pomocą nawet po godzinach pracy. Gorąco polecam.