Artur Rybka

Urolog

Bardzo dobry chirurg doktor polecam warto przylecieć na zabieg z za granicy ,byłem u 4 lekarzy i tylko dr Artur Rybka mi pomógł . POLECAM I POZDRAWIAM MICHAŁ .

Bardzo dobry chirurg doktor polecam warto przylecieć na zabieg z za granicy
,byłem u 4 lekarzy i tylko dr Artur Rybka mi pomógł .
POLECAM I POZDRAWIAM MICHAŁ .

Doskonały lekarz, od razy widać, że profesjonalista. Niesamowicie sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości i doradzi. Przeprowadzenie zabiegu pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony od razu widać pełen profesjonalizm i fach w ręku. Inni lekarze powinni się od Pana Artura dużo uczyć, także w kwestii podejścia do pacjenta - po operacji interesował się, co się ze mną dzieje, czy wszystko jest w porządku. Było to ogromne i bardzo miłe zaskoczenie, ilość poświęconego czasu naprawdę imponuje, inni lekarze podchodzą do tematu bardzo powierzchownie. Jeśli ktoś szuka urologa naprawdę pierwszej klasy - moim zdaniem wybór jest tylko jeden i jest to Pan Artur, gorąco polecam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko

Bardzo miły lekarz, operacja usunięcia węzidełka, przeprowadzona szybko i fachowo. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, miły i pomocny. Można się z Nim spoko dogadać, jak najbardziej polecam ;] Artur jest lux:)

Profesjonalista w każdym calu. Zarówno jako lekarz, urolog, chirurg i przede wszystkim człowiek. Cechuje Go ogromna sympatia do pacjenta, wyrozumiałość jak i empatia do drugiego człowieka. Szybko i fachowo diagnozuje, troszczy się o dobro swojego pacjenta, najważniejszą zapłatą dla pana Artura jest zadowolenie drugiej osoby. Operacja wędzidełka w Jego wykonaniu to czysta formalność a i wręcz przyjemność. Wszystko odbyło się i zagoiło szybciej niż przewidują inni lekarze. Polecam serdecznie TEGO lekarza i oby więcej takich ludzi spotykać na swojej drodze. Dziękuję i pozdrawiam !

Lekarz Cudo !!! Aż szkoda ze wyzdrowiałem :) sama przyjemność jak dla mnie Światowa klasa i niech reszta lekarzy bierze przykład z Niego bo jest PRZYSZŁOSCIĄ

Młody, inteligentny lekarz, znający się na rzeczy. Traktujący pacjenta jak przyjaciela. Takich lekarzy powinno być więcej. Polecam, godny zaufania:)

Genialny lekarz - sympatyczny, rzeczowy!! Polecam wszystkim, operacja stulejki wykonana fachowo, bezbłędnie i co najważniejsze bezboleśnie !! Po 3 tygodniach wszystko sprawne ;-) Serdecznie polecam!! Pozdrowienia dla Pana Doktora !!

Genialny lekarz - sympatyczny, rzeczowy!! Polecam wszystkim,
Serdecznie polecam!!

Pozdrowienia dla Pana Doktora !!

Świetny lekarz, bardzo miły, wyrozumiały o szczerym uśmiechu. Szybko postawił dobrą diagnozę i pomógł mi wyjść z choroby. Polecam Pana Doktora.

Zasłuchany w pacjenta… O wrażliwości zaskakującej, jak lakmus, jakby problem dotykał go osobiście. Człowiek – lekarz o wielkim sercu i myśleniu niepowtarzalnym. Nie stawia diagnozy, której nie może uwiarygodnić - traktuje to zbyt osobiście. Sam podnosi słuchawkę po swoich wielogodzinnych dyżurach, zaniepokojony wynikiem … albo pomysłem lub dobrą nowiną, których nie chce ukryć… Kiedy go zapytałem o powód zmęczenia odpowiedział – kocham tę pracę… Świadomy kosztów, (zalicza je do tematów drugorzędnych), znajduje rozwiązanie, dopuszcza tylko przywilej dyspozycji i uśmiech niewymuszony Taki jest. Czy taki pozostanie? Dziękuję doktorze Arturze - pacjent ...

Zasłuchany w pacjenta…
O wrażliwości zaskakującej, jak lakmus,
jakby problem dotykał go osobiście.

Człowiek – lekarz o wielkim sercu
i myśleniu niepowtarzalnym.

Nie stawia diagnozy,
której nie może uwiarygodnić
- traktuje to zbyt osobiście.

Sam podnosi słuchawkę
po swoich wielogodzinnych dyżurach,
zaniepokojony wynikiem
… albo pomysłem lub dobrą nowiną,
których nie chce ukryć…

Kiedy go zapytałem o powód zmęczenia
odpowiedział – kocham tę pracę…

Świadomy kosztów,
(zalicza je do tematów drugorzędnych),
znajduje rozwiązanie,
dopuszcza tylko przywilej dyspozycji
i uśmiech niewymuszony

Taki jest.

Czy taki pozostanie?

Dziękuję doktorze Arturze - pacjent Janusz D.

Lekarz, naprawde przeuroczy, przemiły i sympatyczny. Zwracając się do tego lekarza poczucie ewentualnego olania, bądz też gburalstwa, nagle staje się obce. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Z serca życzę mu wszystkiego co najlepsze. L.M

L.M