lekarz Barbara Krępuła

Dermatolog

2,9

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Wizyty są krótkie, Pani większość wizyty uzupełnia dane w komputerze... bardzo wolno. Na kolejnych wizytach myli miejsca zabiegowe. Wymrażała zmianę chorobową nie na tym palcu, lub obok. Po ostatniej wizycie wiem, że więcej tam nie pójdę. To mi tylko udowadnia, że nasze pieniądze ze składek zdrowotnych idą na marne, a ja i tak będę musiała pójść gdzieś prywatnie... Przykre to...

Nie polecam, bardzo nieprzyjemna, mało kompetentna, nie rusza się zza biurka diagnozę stawia z daleka bez żadnych badań laboratoryjnych, a tyle zarabiać chcą, ciekawe za co. Stanowczo nie polecam

Pani doktor jest specyficzna. Ja chodzę do niej raz na kilka lat, gdy mnie dopadnie jakiś problem dermatologiczny. Ale za każdym razem wytłumaczy mi, co i jak. Lekarz nie jest od tego, aby z nim plotkować, ale aby skutecznie leczył. Ja polecam.

Polecam te panią, bardzo mi pomogła. Gdzie inny dermatolog nie dawał sobie rady. Wytłumaczyła mi co robiłam źle , i teraz jest bardzo dobrze,

Witam może zabardzo miła nie jest ale za to bardzo skuteczna mi bardzo pomogła.

Witam może zabardzo miła nie jest ale za to bardzo skuteczna mi bardzo pomogła.

Pani Krępuła widzi rzeczy, których nie ma. Ba, jeszcze mi je dokładnie pokazała, bo powiedziałam, że nic takiego nie widzę. Na drugiej konsultacji tego samego dnia, z innym dermatologiem, pani została wyśmiana, bo oczywiście nie było problemu, który zdiagnozowała. Nie polecam zdecydowanie. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać!

Pani nieuprzejma! Zachowuje się jak gury, gdy mówisz swoje spostrzeżenia pyta się Ciebie czy jesteś specjalistą. Przepisuje drogie leki/ koszt wykupienia recepty to prawie 300 zł jeśli chodzi o leczenie trądziku. Nawet nie spojrzy na kosmetyki, które dotychczas używasz nawet jeśli wspomnisz, że masz je przy sobie.

NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!! stanowczo odradzam tą Panią "doktor". Takich lekarzy powinno się zwalniać!!!!! Nawet nie spojrzała z jakim problemem się do niej przychodzi i wypisała malutkiemu dziecku leki, ktore są dopiero od 2 roku życia możliwe do stosowania!!!! Tym bardziej ODRADZAM wszystkim mamom.

Najgorszy lekarz jakiego odwiedziłem!!! pani przyjmuje na akord jest bardzo nie miła gburowata wręcz sugeruje po co tu przyszłeś. nie rusza się zza biurka diagnozę stawia z daleka bez żadnych badań laboratoryjnych (jak to jest konieczne w przypadku grzybicy).przepisuje ciężkie leki bez leków osłonowych. nie mówi nic na temat choroby (żeby chyba nie przedłużać wizyty). jednym słowem największemu wrogowi nie poleciłbym tej pani!!!!!

z calego serca.aby tacy lekarze z powolania tylko byli szczerze polecam

z calego serca.aby tacy lekarze z powolania tylko byli
szczerze polecam