Dermatolog Piła

Polecam te panią, bardzo mi pomogła. Gdzie inny dermatolog nie dawał sobie rady. Wytłumaczyła mi co robiłam źle , i teraz jest bardzo dobrze,

Opinia dodana przez: Ela

Bydgoska 31 lok. 4

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

Srebrna 5
64-920 Piła

Tragedia z masakrą. Zgłosiliśmy się z mężem (dodam że prywatnie 100 zl za wizytę, pacjenci przyjmowani są wszyscy razem, i ci prywatni i ci na nfz) mieliśmy czerwone swedzace chrostki. Pani doktor nawet nie spojrzała tylko od razu zawyrokowala, że to świerzb. Dała masc na recepte, skasowala 100 zl i po nie całych 3 minutach wyszlismy z gabinetu. W aptece okazało się, że ta maść to jedna z najdroższych i kosztuje 80 zl za jedno opakowanie (my mielismy kupic dwa)- infectoscab. Od razu dodam, że nic nie dała, nawet było jeszcze gorzej, bo owa wysypka rozlala sie na calym ciele. Ogólnie wycieczka do Pani doktor, 3 minutowa wizyta i nietrafione leki kosztowały nas jakieś 400 zł. Nie polecam!!!!

Opinia dodana przez: Paulina

Bydgoska 31 lok. 4