lekarz Barbara Kropidłowska

Okulista

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za bardzo miłe i fachowe podejście do mojej sprawy. Miałam operację zeza rozbieżnego, gdzie Pani Doktor operowała mi prawe i lewe oko jednocześnie i byłam tylko raz usypiana. Gojenie oczu po operacji trwało przez ok. miesiąc, gdzie widziałam podwójnie i bałam się, że tak już zostanie. Jednak teraz każdemu mogę spojrzeć w oczy nie zastanawiając się czy patrzę prosto, dzięki czemu czuję się swobodnie w czasie rozmowy. Muszę dodać, że inni lekarze odradzali mi operację ponieważ uważali, że zawsze już będę widziała podwójnie. Pani Doktor dała mi nadzieję, a mąż wsparcie i zdecydowałam się zaryzykować. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor Kropidłowską.

Bardzo miła i kompetentna ! Jestem pod jej opieką od kilkunastu lat i bardzo sobie chwalę. Daje sobie świetnie radę z moją jaskrą, która jest dość kapryśna i miewa napady złośliwości. Dzięki pani doktor choróbsko daje się utrzymać w ryzach - oby tak dalej !

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML