LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-LensLECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens - zdjęcie profilowe

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!
 
Dodaj opinię

O nas

Soczewki kontaktowe, optyk, okulista

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS to nowoczesna placówka medyczna, specjalizująca się w diagnozowaniu, terapii i leczeniu ...

Soczewki kontaktowe, optyk, okulista

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS to nowoczesna placówka medyczna, specjalizująca się w diagnozowaniu, terapii i leczeniu ambulatoryjnym, jak również zabiegach i operacjach na choroby oczu. Zapewniamy dostęp do innowacyjnych form diagnostyki oraz leczenia. Warszawa i okolice są naszym zasięgiem działania. Dysponujemy aż pięcioma filiami na terenie miasta, a w każdej z nich czeka specjalistyczny sprzęt sprawiający, że leczenie jaskry jest w pełni efektywne i pozwala zablokować proces niszczenia nerwu wzrokowego. W każdej z placówek wykonujemy ponadto operacje zaćmy, zapewniając krótkie terminy oczekiwania na zabieg. U nas możliwa jest również laseroterapia siatkówki z wykorzystaniem innowacyjnych technik medycznych, pozwalających szybko pozbyć się problemów ze wzrokiem.

MEGA-LENS to także profesjonalny salon optyczny. Nasz optyk pomoże ci w wyborze nowoczesnych okularów i soczewek kontaktowych. Zaś okulista pomoże dopasować najodpowiedniejsze – takie, które skutecznie poprawią Twój wzrok w bezpieczny sposób. W naszej ofercie znajdziesz między innymi okulary progresywne w szerokim wyborze oprawek. U nas wykonasz również okulary korekcyjne - estetyczne, nowoczesne i odporne na uszkodzenia. Skontaktuj się z nami również, jeśli zamiast okularów wolisz soczewki kontaktowe. U nas dobierzesz idealną parę dla siebie i dowiesz się, w jaki sposób je nosić, by zachować bezpieczeństwo i higienę. A to wszystko w trosce o najwyższy komfort widzenia i poprawę jakości życia. MEGA-LENS cieszy się zaufaniem Pacjentów od niemal 20 lat. Zatrudnia najlepszych specjalistów, których wieloletnie doświadczenie jest gwarancją bezpieczeństwa i precyzji wykonywanych zabiegów. I Ty oddaj się w ich ręce, by poprawić jakość widzenia.


Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS powstała w 1995 roku. MEGA-LENS specjalizuje się w diagnostyce, terapii i profilaktyce ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu oraz zabiegach i operacjach okulistycznych.

Misją MEGA-LENS jest zapewnienie najwyższej jakości usług okulistycznych i optycznych. Głównym celem działalności jest świadczenie usług przy pomocy najnowszych technologii medycznych oraz identyfikacja potrzeb pacjentów wraz z ich realizacją, działania pro-zdrowotne i dzielenie się posiadaną wiedzą.
MEGA-LENS zajmuje się profilaktyką, leczeniem ambulatoryjnym, zabiegowym chorób oczu. Obecnie zajmujemy się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak: AMD , jaskra, zaćma, retinopatia cukrzycowa, makulopatia cukrzycowa, DME, zez, zwyrodnienia siatkówki, zakrzep żyły centralnej siatkówki, stożek rogówki, zmiany na powiekach.
Zastosowanie w procesie leczenia nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań daje pacjentom szansę na wyleczenie, zatrzymanie szkodliwych procesów i uratowanie widzenia.
Funkcjonujące w placówkach salony optyczne pozwalają na zaproponowanie Pacjentom/Klientom kompleksowych i najnowocześniejszych rozwiązań dla komfortowego widzenia.

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS powstała w 1995 roku. Pierwszy gabinet otworzyliśmy przy ul. Surowieckiego 12 a, w Warszawie (dzielnica Ursynów) W 2000 roku otworzono filię nr 1przy al. Jana Pawła II 66, w 2004 filię nr 2 – przy al. Armii Ludowej 17, a w 2009 – filię nr 3 przy al. Armii Ludowej 15. W 2012 powstała placówki przy ul. Puławskiej 111a ( przy Królikarni).

Zarówno siedziba jak i filie mieszczą się w Warszawie.

W 1998 roku firma uzyskała status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.
Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna MEGA-LENS specjalizuje się w:

diagnostyce, terapii i profilaktyce ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu dorosłych i dzieci
prowadzeniu specjalistycznych badań diagnostycznych
pośrednictwu w wykonywaniu specjalistycznych badań diagnostycznych
operacjach zaćmy, jaskry
laseroterapii siatkówki
leczeniu chorób siatkówki.

W ramach struktury lecznicy funkcjonują następujące poradnie okulistyczne:

chirurgiczna
dla chorych na AMD oraz choroby plamki żółtej
dla dzieci zezujących
dziecięca
jaskrowa
kontaktologiczna (dobór soczewek kontaktowych- miękkich i twardych)
ogólna
retinopatii cukrzycowej
siatkówka
W poradni wykonuje się wiele specjalistycznych badań takich jak: pomiar ciśnienia śródgałkowego, badanie dna oka, badanie kąta przesączania, badania : pola widzenia, HRT II, GDx VCC lub GDx ECC, topografia rogówki, USG oka i oczodołu, UBM, angiografia fluoresceinowa, OCT

W placówkach wykonuje się także: laserowe siatkówki, zabiegi plastyczne powiek, usuwanie zmian na powiekach, przygotowywanie pacjentów do zabiegów zaćmy.

Dla ułatwienia pacjentom identyfikacji działalności Lecznicy,

w filii przy al. Jana Pawła II 66 utworzono CENTRUM KOREKCJI WAD WZROKU,
w filii przy al. Armii Ludowej 17 – CENTRUM LECZENIA JASKRY.
w filii przy al. Armii Ludowej 15 – OŚRODEK MIKORCHIURGII OKA
w filii przy ul. Puławskiej 111A- Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

Oprócz działalności medycznej przy gabinetach okulistycznych funkcjonują salony optyczne, proponujące najnowsze rozwiązania z zakresu optyki okularowej oraz soczewki kontaktowe.

Szkolenia

Od 1996 roku Lecznica Okulistyczna organizuje szkolenia dla lekarzy okulistów, z zakresu diagnostyki i leczenia chorób oczu. Ideą szkoleń oraz warsztatów jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w leczeniu i diagnozowaniu pacjentów. Tematem wiodącym szkoleń była jaskra, ale dotyczyły one również retinopatii cukrzycowej, korekcji wad wzroku itd. Szkolenia nadal są kontynuowane, a zakres poruszanych tematów jest stale powiększany.

MEGA-LENS bierze udział w akcjach prozdrowotnych, do których należy zaliczyć akcję organizowaną przez Polskie Towarzystwo Profilaktyki Jaskry „Polsko nie ślepnij” czy Akademię Zdrowia i Urody. W swoich placówkach Lecznica organizuje cyklicznie akcje pod hasłem „Daj szansę swoim oczom – jaskra atakuje skrycie”. Starając się dotrzeć do jak największej grupy osób narażonych na możliwość zachorowania na jaskrę, Lecznica przeprowadza przesiewowe badania profilaktyczne w kierunku jaskry na akcjach plenerowych tj Dni Ursynowa. Ważnym elementem działań prozdrowotnych są również przeprowadzane badania okulistyczne w Warszawskich szkołach.

Celem działania MEGA-LENS jest świadczenie usług okulistycznych oraz optycznych na najwyższym poziomie. Świadczenie usług przy pomocy najnowszych technologii medycznych oraz identyfikacja potrzeb pacjentów oraz ich realizacja, działania pro-zdrowotne wraz z dzieleniem się posiadaną wiedzą to główne elementy budowania pozycji i marki na rynku usług medycznych i optycznych.

WSPÓŁPRACA Z NFZ
Od stycznia 2001 roku świadczymy sługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Pacjentów zapraszamy do skorzystania z następujących poradni :

leczenia jaskry
retinopatii cukrzycowej
laseroterapii chorób siatkówki

oraz badania angiografii fluoresceinowej.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat